صعود پرسپولیس به رتبه ۳ آسیا

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در رنکینگ باشگاهی رتبه سوم آسیا را بدست آورد. باشگاه قرمزهای تهران به دلیل دبل قهرمانی و موفقیت چشمگیر در فوتبال ایران توانستند در آسیا رتبه سوم را از آن خود بکنند. در ادامه سایت ورزشی با صعود پرسپولیس به رتبه ۳ آسیا همراه ما باشید.

 

صعود پرسپولیس به رتبه ۳ آسیا

تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس در رنکینگ آسیایی سوم شد. جدیدترین رنکینگ باشگاهی در قاره آسیا اعلام شد. که در آن تیم های پرسپولیس و استقلال تهران در جمع 10 تیم برتر قاره کهن قرار گرفته اند. در این رنکینگ تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به نتایج کسب کرده و عملکرد درخشان در ماه های اخیر موفق شد 1617 امتیاز در رتبه سوم قرار بگیرد. جدول ماه قبل باشگاه پرسپولیس در رتبه پنجم قرار داشت. با دو پله صعود در جمع سه تیم برتر آسیایی است. سرخ پوشان پایتخت در رتبه 109 جهان قرار دارد و حتی این شانس را داشته باشند که در رنکینگ ماه آینده نیز یکبار دیگر رتبه خود را دو رقمی کنند.

صعود پرسپولیس به رتبه ۳ آسیا

تیم استقلال تهران نیز در این ماه رتبه خودش را در جدول تک رقمی کرد. آبی پوشان با 1578 امتیاز در رتبه نهم جدول قرار دارند. در جدول ماه قبل استقلال در رتبه سیزدهم قرار داشت و استقلال رتبه 160 جهان را نیز دارا بود. بیشترین صعود در این ماه برای تیم های سپاهان و تراکتورسازی تبریز است.

صعود پرسپولیس به رتبه ۳ آسیا

سپاهان با 1548 امتیاز در رتبه چهاردهم قرار گرفته است. در حالی که این رنکینگ ماه قبل در رده 91 بود. تراکتور موفق شد با ۱۶۲ پله صعود در رتبه با ۱۴۳۶ امتیاز در رتبه ۳۷ قرار بگیرد. مس‌رفسنجان که عملکرد خیلی خوبی در این فصل داشت نیز موفق شد با ۲۹۴ پله صعود در جمع پنجاه تیم برتر آسیا قرار بگیرد. در بین تیم های ایرانی فقط فولاد خوزستان در جدول سقوط داشت. فولاد با ۱۴۳۷ امتیاز در رتبه ۳۶ قرار گرفتند در حالی که در جدول ماه گذشته این تیم در رتبه ۱۸ بود.

صعود پرسپولیس به رتبه ۳ آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *