تیم جدید کریم بنزما

کریم بنزما بازیکن مسلمان فرانسوی باشگاه رئال مادرید بالاخره بعد از سال ها فعالیت در این تیم اسپانیایی دل کند و راهی کشور عربستان سعودی شد. بنزما در این فصل نیز برای رئال شاهکار کرد و گل و پاس گل های فراوانی داد. کریم مورد توجه مسئولان سعودی باشگاه الاتحاد قرار گرفت و تیم جدید کریم بنزما مشخص شده است.

 

تیم جدید کریم بنزما

کریم بنزما مرد فرانسوی باشگاه رئال با عقد قرارداد دو ساله به باشگاه الاتحاد عربستان سعودی پیوست. بعد از حضور رونالدو در لیگ عربستان ، اینبار نوبت به کریم بنزما بود که حسابی پر سروصدا ظاهر شود و در صدر خبرهای ورزشی قرار بگیرد. سایت گل عربی و رسانه های دیگر عرب زبان نیز این خبر را تایید کردند. کریم به نقل از فابریزیو رومانو ، خبرنگار سرشناس اعلام کرد که کاپیتان سابق رئال بعد از حضور در مراسم خداحافظی این باشگاه به کشور عربستان رفت. الاتحاد برای جذب بنزما سالانه 200 میلیون یورو می پردازد. کریم در مسابقه با ات مادرید آخرین بار پیراهن رئال را بر تن کرد و به میدان مسابقه رفت و از هوادارانش در رئال خداحافظی نمود.

تیم جدید کریم بنزما

کریم بنزما و عملکرد درخشان در فوتبال اسپانیا:

بنزما در سال ۲۰۰۹ و در سن ۲۱ سالگی به رئال مادرید پیوست و یکی از بازیکن اساسی این تیم بوده است. در طول ۱۴ فصل، بنزما با پیراهن مادرید ۲۵ عنوان قهرمانی کسب کرده است. شامل ۵ قهرمانی در اروپا، ۵ جام باشگاه‌های جهان، ۴ سوپرجام اروپا، ۴ لیگ، ۳ کوپا دل ری و ۴ سوپرجام اسپانیا.

در بخش دیگری از بیانیه باشگاه رئال آمده است. «کریم بنزما با ۶۴۷ بازی، پنجمین بازیکنی است که بیشترین بار پیراهن ما را بر تن کرده است. و با ۳۵۳ گل دومین گلزن تاریخ رئال مادرید است. او همچنین دومین گلزن تاریخ رئال مادرید در لیگ و جام ملت‌های اروپا است. و همچنین چهارمین گلزن لیگ قهرمانان در تاریخ این رقابت‌ها و چهارمین گلزن تاریخ لیگ است.»

تیم جدید کریم بنزما

طبق اعلام باشگاه رئال، روز سه شنبه هفته قبل مراسم خداحافظی با بنزما با حضور «پرز» رئیس باشگاه برگزار شد.

mohamadnd
8 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *