تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ

هری کین بازیکن جدید بایرن مونیخ در هتل لوکس شهر مونیخ حضور یافته است. این مهاجم انگلیسی باید هرچه زودتر یک خانه در آلمان پیدا کند تا با خانواده خودش زندگی راحت تری را سپری نماید. در ادامه سایت ورزشی با تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ همراه شوید.

تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ

تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ

به گزارش سایت ورزشی، کاپیتان تیم ملی انگلستان بالاخره از تاتنهام جدا شد. حالا با هزینه بالا در مونیخ آلمان است. هری با 17 گل در چهارده بازی تاثیر خوبی در بایرن گذاشت. هری کین سه تا هت تریک کرده و از جمله انها یک هت تریک در مقابل آخرین مسابقه اش در مقابل بورسیا دورتموند بود. مهاجم 30 ساله حالا می خواهد تمرکز اصلی خود را بر روی فوتبال بگذارد. اما همچنان در جستجوی یک خانه مناسب در آلمان ناتوان مانده و در هتل چهار فصل کمپینسکی اقامت دارد و تا اینجا نیز یک صورت حساب یک میلیون پوندی روی دستش مانده است.

زیباترین گل هری کین برای بایرن

تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ

یکی از هتل های جذاب کشور آلمان که از سال 1958 افتتاح شده است. و میزبان بسیاری از چهره های مشهور بوده است. هتل کمپینسکی با جذابیت خاص در مرکز شهر مونیخ قرار دارد. محل اقامت هری تقریبا 20 دقیقه با ماشین تا آلیانتس آرنا فاصله دارد. سوئیت هری در بال تاریخی هتل قرار دارد که با یک اتاق نشیمن جداگانه قرار دارد. سوئیتی که با دو حمام است. دارای امکاناتی نظیر سنگ مرمر کارارا، پرده های ابریشمی، مبلمان جذاب، شش عدد تلویزیون است.

تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ

بر اساس گزارش ها هزینه سوئیت هری کین برای هر شب 10 هزار پوند است که با توجه به قرارداد 415000 هزار پوندی هفتگی او با بایرن مونیخ، به آسانی از پس تمام هزینه های اقامت خودش در هتل لوکس بر می آید. با توجه به اینکه هری کین در اوج آمادگی به سر می برد احتمالا در بازی های آینده گل های بیشتری به ثمر برساند.

تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ تصاویر هتل مجلل محل اقامت هری کین در مونیخ

mohamadnd
7 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *