پورتو-آرسنال و بارسلونا-ناپولی در یک هشتم نهایی

مراسم قرعه کشی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز در مقر یوفا در کشور سوئیس برگزار شد. در این مراسم خبری از برخورد تیم های قدرتمند باهمدیگر نبود. این مرحله تیم پورتو با طارمی باید در مقابل توپچی های لندن قرار بگیرند. در ادامه سایت ورزشی با پورتو-آرسنال و بارسلونا-ناپولی در یک هشتم نهایی همراه شوید.

 

پورتو-آرسنال و بارسلونا-ناپولی در یک هشتم نهایی

به گزارش سایت ورزشی، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز به اتمام رسید و باشگاه ها حریفان خود را در این مرحله شناسایی کردند. با اتمام مرحله گروهی لیگ قهرمانان طرفداران دنیای فوتبال مشتاق بودند تا آغاز مرحله حذفی بزرگترین رقابت باشگاهی دنیا را ببینند. مراسم قرعه کشی امروز ساعت 12 به وقت اروپای مرکزی و ساعت 14:30 به وقت تهران انجام گرفت. البته در این قرعه شاهد بازی های مرگ یا حساس و سوپرایز نبوده ایم. با توجه به حضور تیم های پاری سن ژرمن و اینتر در گلدان دوم انتظار داشتیم که شاهد رویارویی با بزرگان دنیای فوتبال نظیر بایرن مونیخ، سیتی، رئال یا بارسلونا باشیم. قطعا این مسابقات و رودرویی تیم ها می توانست جذابیت را افزایش دهد که این اتفاق نیفتاد.

قرعه‌‌کشی چمپیونزلیگ و احتمال فینال‌های زودرس!‏

پورتو-آرسنال و بارسلونا-ناپولی در یک هشتم نهایی

باشگاه پی اس جی به تیم رئال سوسیه داد برخورد کرد و یکی از ساده ترین قرعه ها برای فرانسوی ها رخ داد، احتمالا آنها در این مرحله از رویارویی با یک تیم بزرگ دور مانده اند. اینتر نیز با اتلتیکو مادرید روبه رو می شود که قطعا برای هر دو تیم بازی سختی است. اما شرایط تیم ایتالیایی بهتر است و باید ببینیم که در ماه فوریه شرایط آنها چگونه است. از بقیه بازی های جذاب این مرحله می توانیم به دیدار بارسلونا و ناپولی اشاره کنیم. ناپولی در دور گروهی هر دو مسابقه خود را به رئال باخت. این دو تیم در فصل 20-2019 در این مرحله روبروی هم قرار گرفته بودند که بارسا صعود کرد.

پورتو-آرسنال و بارسلونا-ناپولی در یک هشتم نهایی

وضعیت بقیه تیم ها در قرعه کشی یک هشتم نهایی:

قطعا برای ایرانیان طرفدار مهدی طارمی مسابقه پورتو و آرسنال جذابیت زیادی خواهد داشت. البته اگر مهدی تا آن موقع در پورتو باقی بماند. رئال مادرید نیز باید در مقابل لایپزیش قرار بگیرد و حریف چندان ساده ای نیست. قهرمان اروپا یعنی سیتی باید در مقابل کپنهاگن قرار بگیرد که در دور گروهی بالاتر از یونایتدی ها صعود کرد. لاتزیو بایرن و آیندهوون – دورتمون نیز از مسابقات جذاب دیگر این رقابت ها است.

مسابقات مرحله یک‌هشتم در فوریه ۲۰۲۴ استارت می‌خورد. دیدارهای دور رفت طی ۴ هفته در ۱۳، ۱۴، ۲۰ و ۲۱ فوریه (۲۴ و ۲۵ بهمن و روزهای اول و دوم اسفند) برگزار خواهد شد. زمان دیدارهای برگشت نیز روزهای ۵، ‌۶، ۱۲ و ۱۳ مارس (۱۵، ۱۶، ۲۲ و ۲۳ اسفند) تعیین شده است.

پورتو-آرسنال و بارسلونا-ناپولی در یک هشتم نهایی

ترتیب بازی های یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا”

پورتو – آرسنال
ناپولی – بارسلونا
پاری سن ژرمن – رئال سوسیداد
اینتر – اتلتیکومادرید
آیندهوون – دورتموند
لاتزیو – بایرن مونیخ
کپنهاگن – منچسترسیتی
لایپزیش – رئال مادرید

mohamadnd
19 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *