طارمی در بازی پورتو - آرسنال نخواهد بود!

بسیاری این پیش بینی را کرده بودند که مهدی طارمی در بازی حساس شب قبل مقابل اسپورتینگ در ورزشگاه آلوالاده شب چندان جالبی نخواهد داشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. طارمی در بازی پورتو – آرسنال نخواهد بود!

 

طارمی در بازی پورتو – آرسنال نخواهد بود!

به گزارش سایت ورزشی، روزنامه ابولا پرتغال نمایش طارمی در مقابل اسپورتینگ را در مسابقه دیشب فوتبال پرتغال ضعیف اعلام کرد. این دیدار با نتیجه 2-0 به نفع میزبان پایان یافت. ابولا مهدی طارمی را به شبیه ماهی بیرون از آب توصیف کرد و اژدهایی بدون آتش! ظاهرا مهدی سالهای نوری با طارمی بزرگ فاصله دارد. ابولا در ادامه این ستاره ایرانی را دست و پا چلفتی، بدون سرعت و حیله گری های همیشگی اش دانست! جملات تند در فاصله کوتاه بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و رقابت پورتو با آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونز لیگ کاملا پرمعنا است.

روزها در حال سپری شدن است و لیگ فوتبال پرتغال به هفته چهاردهم رسید. یعنی تها سه مسابقه تا پایان نیم فصل لیگ باقی مانده است. احتمالا در این زمان اتفاقات تازه برای مهدی طارمی در راه باشد. مخصوصا اینکه شب قبل کونسیسائو سرمربی پورتو تاکید کرد که تیمش در نیم فصل نیاز به خرید چند بازیکن دارد. پورتو نیم فصل را با مسابقه مقابل بوآویشتا به اتمام می رساند. سپس باید برای دور برگشت مسابقات آماده شود. شاید حتی اثری از مهدی طارمی در تیم پورتو نباشد. ستاره گلزنی که تنها 6 ماه از پایان قرارداد با باشگاه پرتغالی باقی مانده و اگر پورتو به دنبال کسب درآمد از این مهاجم ایرانی است، باید به دنبال فروش او باشد.

پیشنهاد تیم ایتالیایی به مهدی طارمی

مهدی طارمی با عملکرد ضعیف در لیگ پرتغال

مهدی طارمی در ابتدای این فصل در بین خبرها و شایعات قرار داشت و تمرکز کمتری نسبت به سال های قبل در پورتو داشت. ظاهرا او هدف یک انتقال بزرگ و حتی شگفت انگیز برای هواداران ایرانی باشد. اینترمیلان یکی از تیم هایی است که به دنبال خرید قطعی این بازیکن می باشد. حتی یک تیم انگلیسی نیز برای استخدام این مهاجم گلزن ایرانی پا پیش گذاشته است. بنابراین باید شاهد باشیم که با شروع نیم فصل و لیگ قهرمانان اروپا مهدی را در تیمی به جز پورتو ببینیم. حتی احتمال دارد او در مسابقه حساس اینتر مقابل اتلتیکو مادرید حضور داشته باشد. بنابراین شاید مسابقه آرسنال – پورتو هیچ علاقه مند ایرانی و هوادار مهدی طارمی را در پای تلویزیون ننشاند.

طارمی در بازی پورتو - آرسنال نخواهد بود!

طارمی پایان کار در پورتو؟

دیشب زمانی که داور په په را اخراج می کرد، طارمی برای داور دست می زد. انگار برایش مهم نبود که محروم شود. و همه این موارد نشان دهنده این است که پایان کار دوران درخشان طارمی در فوتبال پرتغال رسیده است. گزارشگر ابولا در این باره نوشت: او همانند یک کوسه ماهی است که از اقیانوس بیرون افتاده و او را باید به آب های آزاد برگرداند. شاید دوباره همان مهدی مورد نظر را ببینیم. مهدی طارمی بعداز اینکه در مسابقه سوپر کاپ در گلزنی مقابل تیمش در مقابل بنفیکا ناموفق بود.

تیم آنها دو صفر شکست خورد و جام را از دست داد. در فصل 24-2023 نیز آمار کاملا متفاوتی نسبت به تمام سالهای قبل ثبت نمود. شاید انتقال جذاب در ماه ژانویه 2024 می تواند او را به فرم جدید و مد نظرش برگرداند. این فصل در حالی برای طارمی سپری می شود. که در 14 مسابقه لیگ پرتغال تنها 3 گل زده و یک پاس گل داده است. در مسابقه لیگ کاپ هم کار خاصی نکرد. آمارها نشان می دهد که او بازیکن سرحال نیست و نسبت به گذشته خیلی فرق کرده است. شاید او از بازی کردن در پورتو خسته شده است. و به دنبال ماجراجویی در تیم مشهورتر است.

mohamadnd
19 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *