صعود پورتو به فینال جام حذفی به لطف طارمی

مهدی طارمی در فینال جام حذفی پرتغال در تیم پورتو حضور پیدا کرد و موفق شد تیمش را به فینال این رقابت ها سوق دهد.پورتو در این مسابقه بازی کامل گره خورد اما در نهایت با پاس گل طارمی صعود کردند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید و مطلب صعود پورتو به فینال جام حذفی به لطف طارمی را مطالعه نمایید.

 

نقش طارمی در صعود پورتو به فینال جام حذفی:

پورتو در پنج شنبه شب دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال در برابر فامالیکائو قرار گرفت. این مسابقه در پایان 10 دقیقه با پیروزی 3 بر 2 به نفع یاران طارمی به پیان رسید. این تیم در کنار براگا در فینال رقابت های حذفی پرتغال قرار گرفته است.

صعود پورتو به فینال جام حذفی

در مسابقه رفت پورتو با نتیجه 2-1 پیروز شد. در مسابقه پنج شنبه شب با نتیجه 2-1 در 90 دقیقه شکست خورد. مسابقه به وقت اضافی رفت. در زمان های اضافی نتیجه تغییر یافت و پورتو در پایان 120 دقیقه با نتیجه 3-2 پیروز میدان شد. این مسابقه کادیز و جیم در دقیقه های 21 و 75 برای فامالیکائو و گالنو در دقیقه ۲۸ (پنالتی)، اوتاویو در دقیقه ۱+۱۲۰ و اوانیلسون در دقیقه ۵+۱۲۰ برای پورتو گل‌زنی کردند. گل دقیقه آخر توسط اوانیلسون توسط مهدی طارمی پاس داده شد.

صعود پورتو به فینال جام حذفی

صعود پورتو به فینال جام حذفی توسط مهدی طارمی:

تیم فوتبال باشگاهی پورتو برای اینکه از شکست خانگی در جام حذفی فرار کند باید در مقابل فامالیسائو خوب بازی کند. مهدی طارمی بازیکن ارزشمند تیمش و بازیکنان دیگر در دور برگشت مرحله نیمه نهایی در یک مسابقه خانگی باید بهترین بازی خود را ارائه می کردند. طارمی در این مسابقه بدشانس بود. گلی به ثمر نرساند اما پاس گل او توانست بسیار تاثیرگذار باشد و تیمش را راهی فینال جام حذفی نماید. فینال جام حذفی پرتغال روز ۱۴ خرداد برگزار می‌شود. به نظر شما آیا مهدی طارمی مهاجم گلزن ایرانی در فینال جام حذفی پرتغال امسال گلزنی خواهد کرد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

صعود پورتو به فینال جام حذفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *