شغل جدید رونالدو در عربستان

عکس های از کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال دنیا در اینترنت منتشر شده که نشان می دهد او در یک موقعیت جدیدی قرار گرفته است. کریس رونالدو از دی ماه سال 1402 در باشگاه النصر عربستان توپ می زند و با رقم سنگین قراردادش جزو گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان نام گرفت. در ادامه سایت ورزشی با شغل جدید رونالدو در عربستان آشنا شوید.

 

عکس های جدید رونالدو در حال عکاسی:

به گزارش سایت ورزشی ، کریستیانو رونالدو مهاجم تکنیکی تیم النصر عربستان در حال عکاسی از کادر فنی و بازیکنان تیمش است. در روزهای ابتدایی حضورش در النصر عملکرد درخشانی داشت و توانست رکوردهای متفاوتی از خودش بر جای بگذارد. اما در دو دیدار در برابر الاتحاد و الهلال شکست خورد تا صدر جدول را از دست دهند. بازیکن فوق ستاره پرتغال این روزها در تمرینات النصر حضور دارد و عکس هایی که نشان می دهد او شغل جدیدی را نیز دوست دارد، او علاقه مند به عکاسی و هنرنمایی با دوربین دیجیتالی است. عکس های ثبت شده توسط او را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

شغل جدید رونالدو در عربستان

شغل جدید رونالدو در عربستان

شغل جدید رونالدو در عربستان

رونالدو بازیکن شماره 7 باشگاه النصر یک رهبر و مدیر تیم در زمین مسابقه می باشد. او علاوه بر اینکه خوب بلد است با توپ بازی کند، با دوربین عکاسی هم هنرنمایی می نماید. حساب های کاربری باشگاه النصر در شبکه های اجتماعی عکس های جذاب و جالب توجه از کریستیانو را در حاشیه تمرین یکشنبه شب نشان می دهد که در حال عکاسی کردن است. باشگاه النصر با انتشار عکس هایی از نتیجه کار رونالدو نوشت: دوربین دستان رونالدو است و نتیجه عکاسی او را مشاهده می کنیم. کریس در 13 مسابقه رسمی با این تیم توانست 11 گل و 2 پاس گل دهد و آمار او فوق العاده است. در ادامه لطفا نظرات و دیدگاه تان را درباره عکاسی این بازیکن بنویسید.

شغل جدید رونالدو در عربستان شغل جدید رونالدو در عربستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *