پورعلی گنجی این هفته تحت عمل جراحی قرار می گیرد

پورعلی گنجی این هفته تحت عمل جراحی قرار می گیرد، مدافع ملی پوش پرسپولیس که از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شده بود، حاضر به جراحی شد.

پورعلی گنجی این هفته تحت عمل جراحی قرار می گیرد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس

مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، این هفته پس از آسیب دیدگی شدید از ناحیه رباط صلیبی، تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. این مصدومیت در بازی فینال مقابل قطر در تورنمنت اردن رخ داد. پورعلی گنجی با وجود گذشت 12 روز از ماجرا هنوز زیر چاقو نرفته است. البته حالا از اردوی سرخ ها خبر می رسد که عمل جراحی او قریب الوقوع است.

مصدومیت مرتضی
مصدومیت مرتضی

تاخیر در جراحی

تاخیر در عمل عمدتاً به دلیل تورم زانوی پورعلی گنجی بود که یک مانع رایج در چنین مواردی است. پس از رفع تورم، مدافع ملی پوش برای به حداقل رساندن زمان حضور در کنار زمین، تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

آسیب دیدگی

پورعلی گنجی با این نوع آسیب دیدگی غریبه نیست و قبلا آن را تجربه کرد. این دومین باری است که او برای ترمیم رباط صلیبی خود تحت عمل جراحی قرار می گیرد. شایان ذکر است دو پزشک برجسته به نام های دکتر رازی و دکتر کیهانی در نوبت انجام این عمل هستند.

مرتضی پورعلی گنجی
مرتضی پورعلی گنجی

اهمیت خبر

اهمیت این خبر در جامعه فوتبال ایران طنین انداز شد، زیرا مشتاقانه منتظر ریکاوری و بازگشت پورعلی گنجی به فرم است. قبلا دکتر رازی یاسین سلمانی را با موفقیت عمل کرد و دکتر کیهانی نیز علیرضا عنایت زاد ستاره نوظهور پرسپولیس را جراحی کرد.

منتظر خبرهای جراحی پورعلی گنجی و بازگشت او به زمین باشید از سایت و خبرگزاری ما.

Pooria
28 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *