واکنش قلعه‌نویی به قرعه ایران در آسیا

تیم ملی فوتبال ایران با اینکه در قرعه آسانی قرار گرفته است. اما سرمربی آقای قلعه نویی اعتقاد دارد که تیم های آسانی در روبروی ایران در مسابقات جام ملت های آسیا قرار نگرفته اند. در ادامه سایت ورزشی با واکنش قلعه‌نویی به قرعه ایران در آسیا همراه ما باشید.

 

قرعه تیم ایران در آسیا و واکنش قلعه نویی:

به گزارش سایت ورزشی ، قلعه نویی بعد از اینکه قرعه رقابت های جام ملت های آسیا را مشاهده کرد و از اینکه ایران در گروه سوم در مقابل تیم های امارات ،هنگ کنگ و فلسطین قرار گرفت واکنش نشان داد. قلعه نویی گفت: تیم ملی ایران در بالاترین سطح رقابت های فوتبال ملی در قاره آسیا شرکت خواهد کرد. این مسابقات اصلا ساده نیست و تیم ها همه رقابت شدیدی برای صعود دارند.

قلعه نویی در ادامه بیان داشت: جدای از اسم تیم ها زمانی که یک تیم در جام ملت ها شرکت می نماید، حتما تیم فوق العاده ای بوده و نباید هیچ تیمی را آسان بدانیم. شرایط ما برای ادامه رقابت ها راحت نیست. نباید هیچ مسابقه ای را ساده بدانیم و باید برنامه خود را بچینیم.

واکنش قلعه‌نویی به قرعه ایران در آسیا

واکنش قلعه‌نویی به قرعه ایران در آسیا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت نباید تنها مرحله گروهی مسابقات را ببینیم. فلسفه کاری بنده این است که فقط ابتدای کار را نبینم. باید به مراحل بالایی و رقابت با تیم های مدعی همانند کره جنوبی ، استرالیا و ژاپن نیز نظاره گر باشیم. من با فدراسیون مشورت داشتم و باید آماده سازی در تراز رقابت ها با این تیم ها را داشته باشیم. اگر ما بهترین آماده سازی داشته و از تک تک فرصت ها در فیفادی استفاده کنیم. می توانیم حضور خوبی در جام ملت های آسیا داشته باشیم و بعد از سال ها در آسیا افتخار بیافرینیم.

امیر خان در ادامه بیان داشت: فرصت خاصی برای از دست دادن نداریم. جام ملت های ما از همین الان شروع شده و تمام ثانیه ها مهم است. باید از تمام اردوهای پیش روی تیم ملی بهترین استفاده را برده و با حریفان خود در بهترین شکل مسابقه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *