رامین رضاییان پرسپولیس را با خاک یکسان کرد!

رامین رضاییان پرسپولیس را با خاک یکسان کرد! بازیکن تیم زردپوشان اصفهانی که توانست با پاس گل دیروز خودش به یحیی گل محمدی ثابت کند. هنوز هم رامین رضاییان بازیکن فوق العاده ای است. در ادامه سایت ورزشی با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

شادی پس از پاس گل به شهریار مغانلو:

یکی از بازیکنان جنجالی و خشن سال های اخیر پرسپولیس قطعا رامین رضاییان است که با ناکامی از پرسپولیس به سپاهان آمد. رضاییان حالا در سپاهان است و می خواهد با قهرمانی به یحیی گل محمدی ثابت کند که درباره او اشتباه کرد. جشن شادی هیجان انگیز و تند بعد از ارسال پاس گل برای شهریار نشان داد. رامین بیش از بقیه بازیکنان به فکر قهرمانی است. به گزارش سایت ورزشی ، از سال 97 به بعد در هر پنجره نقل و انتقال زمستانی شایعه بازگشت رامین رضاییان به باشگاه پرسپولیس مطرح می شد. همه هواداران از باشگاه این فوتبالیست تکنیکی هیجان زده می شدند. اتفاقی که در نهایت یک سال و نیم قبل اتفاق افتاد. و پرسپولیس بعد از 5 قهرمانی متوالی در لیگ برتر برای غلبه بر استقلال فرهاد مجیدی و تکرار موفقیتش در زمستان بلاخره رضاییان را جذب نمود.

رامین رضاییان پرسپولیس

البته رضاییان در ابتدای حضورش شروع درخشان و خوبی داشت. در کارهای هجومی باشگاه پرسپولیس فعالیت زیادی انجام داد ولی نتوانست در کنار قهرمانی باشگاه بماند و ناکام ماند. در نیم فصل دوم نیز نتیجه زیاد خوبی نگرفت. اما یک پاس گل در دربی استقلال یکی از نقطه قوت های مدافع راست 32 ساله پرسپولیسی است. با توجه به کارنامه خوب حمله و هجومی اش در نهایت گل محمدی تمایل به حفظ این بازیکن ساروی نداشت. و اسماعیلی فر را به جای او به پرسپولیس آورد.

 

بعد از پرسپولیس رامین رضاییان کدام تیم رفت؟

در تابستان سال قبل که خبرهای زیادی مبنی بر حضور دوباره رضاییان به تیم های عربی مطرح شد. بلاخره سپاهان اصفهان مایل به جذب این بازیکن شد و رامین مقصد بعدی خودش را در نقش جهان با لباس زرد انتخاب کرد. بر اساس انتظارها در زمان انتقال این بازیکن از استقلال به پرسپولیس فضای چندان خوبی برایش مهیا نشد و ابزار علاقه مکرر رامین به رنگ قرمز اوضاع را در بدو ورود برایش کمی سخت کرد.

بعد از پرسپولیس رامین رضاییان کدام تیم رفت؟

رامین همانند شخصیت تایلر داردن فیلم فایت کلاب شد که برای رسیدن به بهترین خودش را تکه پاره نمود. رضاییان در این فصل برای موفقیت واقعا تلاش زیادی انجام داد. این بازیکن شمالی کاملا خوب بلد است چطور در تیمی محبوب شود. از همان ابتدا تلاش نمود روابط خوبی با هواداران زردپوشان داشته باشد. اولین گل او در بازی با استقلال انجام شد و کار او را بسیار برای ادامه فصل راحت کرد و کی روش نیز او را بر روی نیمکت قرار داد و شرایط برایش بهتر از قبل شد. انگیزه رضاییان برای برگشتن به تیم ملی  حضور در جام جهانی باعث شد تا او در بیشتر دقیقه های ترکیب اصلی تیم ملی در قطر قرار داشته باشد.

 

عملکرد بی نظیر رامین رضاییان در جام جهانی قطر:

رامین رضاییان در مسابقات جام جهانی در تیم ملی فوتبال توانست در مسابقه با ولز گل بزند. و اسم خودش را در تاریخ فوتبال به ثبت برساند. در زمان بازگشت از مهم ترین تورنمنت او بهترین بازی های فصل را در ترکیب سپاهان نشان داد. در زمستان نیز هر هفته شاهد گلزنی یا پاس گل رامین بودیم. و او با درخشش خودش نشان داد که هنوز هیچ افت کیفیتی در بازی او مشاهده نشده و می تواند یک تنه سپاهان را به صدر جدول برساند. و قهرمانی در لیگ را نیز به رخ پرسپولیس بکشد.

سال 1402 نیز دوباره رامین اوج درخشش خود را به همه نشان داد و در ترکیب تیم ملی گل برتری مقابل کنیا را به ثمر رساند. شب قبل نیز یکی از مسابقات حساس سپاهان عملکرد بی نظیر خودش را به رخ یحیی گل محمدی کشاند و با پیروزی تیمش شاهکار کرد. گل اول سپاهان ابتدا با استپ فوق العاده این بازیکن و در ادامه ارسال دقیق از جناح به مرکز محوطه صورت گرفت و به شهریار مغانلو رسید و با ضربه ای دقیق توانست گل اول تیمش را بزند.

رامین رضاییان

تلاش ها برای کسب موثرترین بازیکن فصل:

او بعد از پاس گل دیشب خودش سریع و تند و هیجانی خوشحالی نشان داد. و به سمت هواداران سپاهان مشت های خودش را با شدت گره نمود و نشان داد که راه و نقش مهمی برای رسیدن به این گل داشته است. بعد از جشن شادی تیمی نیز رامین رضاییان پای ثابت بود و در همین اولین فصل حضورش در سپاهان تبدیل به یک بازیکن مهم شد.

انگیزه رامین بسیار بالا رفته و امید دارد که تیمش را قهرمان کند. و این در ذهن زردپوشان اصفهانی شکل گرفته است و بیشتر به دنبال کسب موفقیت در این فصل هستند. رامین حالا اعتماد به نفس بالایی در تیمش پیدا کرده و حتی هفته قبل از هواداران سپاهان به نوعی گلایه کرد. و از آنها خواست همانند تراکتوری ها ورزشگاه را پراز تماشاگر بکنند.

 

رامین رضاییان پرسپولیس

رامین درخواست هواداران را دیروز به خوبی پاسخ داد و علاوه بر پاس گل دقیق خودش که توانست دیگران را خوشحال کند. بعد از بازی نیز یک تشکر مفصل از طرفدارها انجام داد. مسیر تیم مورایس برای قهرمانی نسبت به تیم های استقلال و پرسپولیس بسیار راحت تر است. و برتری در مسابقات مستقیم آنها را در جدول لیگ برتر دست بالا قرار داده است.

رامین در سال های اخیر و برخلاف اوایل دوران حضورش در مسابقات، تمرکز اصلی خود را بر روی آمادگی قرار داده است. و باید بدانید که او با اینکه علاقه به شیرینی جات دارد ولی برای حفظ تعادلش تمام قد فیزیک خود را حفظ کرده است.

رامین رضاییان پرسپولیس

شادی آدرنالین رامین بعد از ارسال پاس گل:

اگر تیم اصفهانی قهرمان لیگ شود، قطعا رامین نقش زیادی در این راه داشته است. او به عنوان بازیکن خوب هر هفته فریاد می زند و در 32 سالگی تمام نشد و هنوز می تواند برگ برنده سرمربی تیمش باشد.او بازیکن پرشور و پرهیجان و مثبت که می تواند در مقابل هر تیمی گل بزند و مغلوب نشود. او با انگیزه ترین بازیکن فصل برای فتح عنوان قهرمانی است.

1 دیدگاه در “رامین رضاییان پرسپولیس را با خاک یکسان کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *