نقشه‌ی رئال برای جذب بلینگهام | رئال مادرید ماجرای شوآمنی را تکرار می‌کند

یک از اصلی‌ترین بازیکنان مدنظر رئال، بلینگهام است. به نظر می‌رسد، شوآمنی بخشی از نقشه‌ی رئال برای جذب بلینگهام است.

نقشه‌ی رئال برای جذب بلینگهام | شوآمنی فدای بلینگهام می‌شود

ورزشی: رئال مادرید مانند شوآمنی میخواد برای جذب بلینگهام به آلمان سفر کند.
ورزشی: رئال مادرید مانند شوآمنی میخواد برای جذب بلینگهام به آلمان سفر کند.

جود بلینگهام (19 ساله) همچنان هدف اصلی رئال مادرید برای فصل آینده است. او یک خرید استراتژیک محسوب می‌شود. به همین دلیل، آنها در 10 ماه گذشته روی یک نقشه خوب کار کرده‌اند. اما هیچ تضمینی نیست و به همین دلیل در روزهای آینده سران باشگاه مادریدی یک قدم فراتر رفته و به آلمان سفر خواهند کرد. تنها هدف متقاعد کردن ملی پوش انگلیسی برای تبدیل شدن به بازیکن آنها از تابستان است.

آنها در والدبباس هفته‌ها، به‌ویژه از ژانویه، اظهار داشتند که هر کاری در حد توانشان بوده انجام داده‌اند، اما هنوز همه چیز در دستان بازیکن است. به همین دلیل معتقدند که باید یک بار دیگر هم باید تمام تلاششان را بکنند. حرکت برای به دست آوردن جذبی که هنوز هیچ تیمی به آن نرسیده است. عملیاتی که قطعا بیش از 100 میلیون آب خواهد خورد. لیورپول و منچسترسیتی هم خواهان این هافبک هستند.

شرایط ساده نیست، اما رئال مادرید مطمئن است که در یک معامله پیچیده موفق خواهد شد. زیرا با وجود اینکه که قهرمان اروپا در مقایسه با قدرت سیتی و لیورپول از نظر اقتصادی ضعیف‌تر است، اما داریم درباره‌ی رئال مادرید صحبت می‌کنیم. سیتی و لیورپول می‌خواهند مرد جوان انگلیسی را به عنوان مرجع لیگ برتر تبدیل کنند، لیگی که با وجود ملیتش هرگز در آن بازی نکرده است.

یک حرکت سریع

ورزشی: رئال مادرید شاید قدرت مالی سیتی و لیورپول را ندشته باشد، اما افتخارات این باشگاه برای جذب ستاره ها کافی است.
ورزشی: رئال مادرید شاید قدرت مالی سیتی و لیورپول را ندشته باشد، اما افتخارات این باشگاه برای جذب ستاره ها کافی است.

یک سال پیش، رئال مادرید به سرعت و در زمان مناسب برای گرفتن آری اورلین چوآمنی زمانی که این بازیکن فرانسوی به اصرار چلسی و به خصوص لیورپول به دنبال لیگ برتر بود، قدم برداشت. یکی از کارهای بزرگ رئال مادرید در این راه، سفر به موناکو برای متقاعد کردن شوآمنی بود. کاری که باعث شد این بازیکن پول بیشتر را برای رفتن به مادرید کنار گذاشت.

حالا رئالی‌ها می‌خواهند این تاکتیک را دوباره برای بلینگهام پیاده کنند. این مرد انگلیسی هیچ یک از پیشنهادات را انتخاب نکرده است. یا حداقل این چیزی است که والدبباس می گوید.

پیام ها و اطلاعات درباره‌ آینده‌ی این بازیکن تا حد زیادی گیج کننده است. رئال مادرید با اطرافیان این بازیکن انگلیسی و تیم آلمانی ارتباط مستقیم دارد. بنابراین امنیت این بازیکن در اولویت بالاتری است.

هم بروسیا دورتموند و هم رئال مادرید در فاز تعیین کننده فصل هستند، اما این بدان معنا نیست که برخی چیزها در پشت صحنه پیش نمی روند و با توجه به شهرت و در دسترس بودن او در تابستان امسال، پرونده بلینگهام خاص است.

لیورپول به نوبه خود قصد دارد با بازگشت این هافبک با استعداد به فوتبال انگلیس، فصل تلخ خود را جبران کند و به امیدهای رئال مادرید ضربه ای وارد کند. همچنین در این راه انتقام قرارداد شوآمنی را بگیرد.

مدیران رئال مادرید در مورد چند چیز واضح هستند. اول اینکه گزارش 150 میلیون یورویی که سران بوروسیا دورتموند برای بلینگهام قیمت گذاری کرده اند غیر قابل قبول است. دوم اینکه بخاطر وجود ارتباط خوب، رئال مادرید امیدوار است بتواند این تیم را متقاعد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *