لوکیشن خانه دوست مسی هم مشخص شد

مسی و سرخیو بوسکتس دو دوست صمیمی همدیگر می باشند. خانه مسی در فلوریدا مشخص شده است. و حالا بوسکتس نیز خانه 8 میلیون دلاری در فلوریدا در نزدیکی خانه لیونل مسی بازیکن افسانه ای خریده است. در ادامه سایت ورزشی لوکیشن خانه دوست مسی هم مشخص شد.

 

لوکیشن خانه دوست مسی هم مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی ، سرخیو بوسکتس نیز از زندگی در شهر میامی فلوریدا خوشحال شده است. حالا این بازیکن قدیمی بارسا در کنار همبازی سابق خودش قرار دارد. او نه تنها به دلیل اینکه دوباره در کنار مسی فوتبال بازی خواهد کرد. بلکه به این دلیل که فلوریدا یک مکان عالی برای زندگی و بزرگ نمودن فرزندانشان هستند. این بازیکن 35 ساله یک روز قبل از شرکت در فتح اولین قهرمانی اینترمیامی در جام لیگ ، یک خانه 8.7 میلیون دلاری در این منطقه خرید. ملک جدید او در مکان ساحلی جذاب در شمال میامی در زمین با مساحت 0/3 هکتار قرار دارد که با هفت اتاق و شش حمام و یک گاراژ با ظرفیت سه تا ماشین می باشد.

منزل جدید بوسکتس 5 مایل نیز با استادیوم اینترمیامی آمریکا فاصله دارد. ایشان به خانه لیونل نزدیک شد. بازیکن 36 ساله آرژانتین در اقامتگاه M شکل خودش در آن منطقه زندگی می کند. مسی بعد از ورود به فلوریدا بارها با بوسکتس و خانواده هایشان به کافه و رستوران می رفتند و پیروزی های مختلف تیم را جشن می گرفتند. هر دو فوتبالیست در ضربات پنالتی به نشویل گل زدند و نقش مهمی در قهرمانی داشتند. استادیوم DRV PNK ورزشگاه خانگی تیم اینترمیامی آمریکا است. سرخیو بوسکتس بازیکن اسپانیایی حالا در نزدیکی خانه مسی حضور دارد تا در این فصل با آرامش کامل سکونت داشته باشد. سرخیو بوسکتس و مسی روزگاری در تیم بارسلونای اسپانیا روزگار خوشی را سپری می کردند. ظاهرا دوباره اسمشان در تاریخ دوباره جاودانه می شود.

mohamadnd
22 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *