فوتبالیست متجاوز به زودی محاکمه می شود

دنی آلوس یکی از ستاره های فوتبال باشگاه بارسلونا و تیم ملی برزیل بود که دوران خوبی را در اسپانیا سپری می کرد. اما برحسب یک اتفاق زندگی خودش را برباد داد. دنی سال قبل به دلیل اتهام تجاوز به یک دختر در کاباره ای در اسپانیا دستگیر شده است. در ادامه سایت ورزشی با خبر مهم “فوتبالیست متجاوز به زودی محاکمه می شود ” همراه شوید.

فوتبالیست متجاوز به زودی محاکمه می شود

به گزارش سایت ورزشی، دنی آلوس یکی از بازیکنان خوب فوتبال لالیگا و باشگاه بارسلونا بود که در سال 2022 به دلیل اتهام تجاوز جنسی به یک زن جوان در دادگاه محاکمه خواهد شد. دنی ظاهرا با دادستان به توافق دست پیدا نکرده و دادگاه بارسلونا نیز در نهایت ستاره سابق بارسایی ها را به اتهام تجاوز جنسی به زن جوان در دسامبر سال گذشته محاکمه خواهد کرد. البته به طور دقیق تاریخی برای زمان دادگاه مشخص نشده است. دنی در زندگی شخصی خود نیز بعد از این اتفاق با همسرش مشکل پیدا کرد. و در زندان به سر می برد.

تجاوز جنسی حتی اگر توسط محبوب ترین و قوی ترین فوتبالیست جهان صورت بگیرد محکوم است. دنی بازیکن برزیلی طی یک حکم رسمی بخش 21 دادگاه پیگرد قانونی اش را تایید کرده است. دادگاه به این نتایج رسید که هم اظهارات قربانی و شاهدان و شواهد کارشناسی، کفایت لازم را برای محاکمه بازیکن مطرح فوتبال برزیل دارا می باشد. قبلا بیان شد که شاید این بازیکن فوتبال با قاضی پرونده و شاکی به توافق دست یابد و کارش به دادگاهی شدن نکشد.

نامه عاشقانه دنی آلوس برای همسرش از زندان!

بنابراین با این مصوبه مهلت 5 روزه در اختیار دادسرا قرار خواهد گرفت تا مدارک صلاحیت خودش را ارائه نماید. این آخرین رویه قبل از تعیین تاریخ دادگاه خواهد بود. دنی آلوس بعد از این اتهام و حضور در زندان از باشگاه بارسلونا و تیم ملی برزیل برای همیشه کنار گذاشته شده است. و درواقع فوتبال او نیز برای همیشه به پایان خودش رسید. این بازیکن تلخ ترین خداحافظی فوتبالی اش را در زندان انجام داد.

mohamadnd
15 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *