تست پزشکی لوکاکو در رم | لوکاکو هم‌ تیمی جدید سردار آزمون

روملو لوکاکو در شرایطی که چلسی هزینه قرضی را نهایی می کند، تحت معاینه پزشکی رم قرار گرفت. در این پست از ورزشی به قرارداد لوکاکو هم‌ تیمی جدید سردار آزمون در رم می‌پردازیم.

خلاصه

چلسی با بسته قرضی لوکاکو با رم موافقت کرد.

لوکاکو پس از دو دوره قبلی با اینتر به سری آ باز می گردد.

مهاجم بلژیکی به ژوزه مورینیو پیوست.

لوکاکو هم تیمی جدید سردار آزمون

منابع تایید کرده اند که روملو لوکاکو روز چهارشنبه پس از انجام تست های پزشکی در پایتخت ایتالیا به عنوان بازیکن رم معرفی خواهد شد.

ملی پوش بلژیکی پس از پایان دوره قرضی یک فصل خود در اینتر، تلاش می کند تا در این پنجره نقل و انتقالات ، یک بار دیگر از چلسی جدا شود.

انتظار می رفت لوکاکو به نراتزوری بازگردد. اما آنها اوایل تابستان امسال پس از اطلاع از اینکه مهاجم در شرف انتقال به یووه است، از مذاکره کنار رفتند.

مانند اینتر، یوونتوس نیز نتوانست با چلسی به توافق برسد. در حالی که لوکاکو به طور مداوم در برابر شانس رفتن به لیگ برتر عربستان مقاومت می کرد. او مصمم بود که حرفه خود را در اروپا ادامه دهد.

ورزشی اولین بار هفته گذشته گزارش داد که رم به عنوان مقصدی بالقوه برای لوکاکو ظاهر شده است. ژوزه مورینیو آماده دیدار مجدد با این بازیکن 30 ساله است که قبلا در چلسی و منچستریونایتد با هم کار کرده است.

لوکاکو روز سه شنبه از چلسی اجازه گرفت تا برای انجام آزمایشات پزشکی به ایتالیا برود. در حالی که دو باشگاه شرایط قرضی را توافق کرده‌اند.

رم با پرداخت مبلغ قرضی 5 میلیون یورویی (4.3 میلیون پوندی) به اضافه 3 میلیون یورو (2.6 میلیون پوند) دیگر به چلسی موافقت کرده است.

لوکاکو همچنین موافقت کرده است که یک سوم دستمزد سنگین خود را کاهش دهد. تا انتقال قرضی به ورزشگاه المپیکو را تکمیل کند. و چلسی به طور کامل دستمزد او را برای فصل 2023/24 به رم واگذار کرده است.

پس از اینکه تامی آبراهام در پایان فصل 2022/23 دچار مصدومیت ACL شد. رم و مورینیو در تلاش برای جذب یک مهاجم جدید در این پنجره نقل و انتقالات بودند.

Pooria
30 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *