رونالدو نازاریو برای سومین بار ازدواج کرد

رونالدو لوئیس نازاریو ده لیما بازیکن ستاره سالها قبل تیم ملی برزیل که سابقه بازی در تیم های مطرح اروپایی را دارد، در زندگی شخصی اش نیز بارها ازدواج های متعددی داشت. در ادامه سایت ورزشی با اخبار “رونالدو نازاریو برای سومین بار ازدواج کرد” همراه ما باشید.

رونالدو نازاریو برای سومین بار ازدواج کرد

رونالدو نازاریو برای سومین بار ازدواج کرد

رونالدو نازاریو ستاره سابق تیم های بارسلونا ، رئال مادرید ، اینتر و میلان برای چهارمین بار ازدواج کرد. او با دختری بنام سلینا که 14 سال از ایشان کوچکتر است ازدواج و رسما مراسم عروسی خود را در ایبیزا اسپانیا برگزار نمود. تزئین و طرح لباس های همسر این بازیکن با طرح های ایرانی بته جقه بوده است. رونالدو برای سومین بار ازدواج خود را علنی کرد و همسر جدید او یک مدل 33 ساله برزیلی بنام سلینا لاکس می باشد و با این بازیکن قدیمی 14 سال اختلاف سنی دارد. این زوج از سال 2015 در رابطه دوستی باهمدیگر هستند.

رونالدو نازاریو برای سومین بار ازدواج کرد

ازدواج سوم ستاره سابق تیم ملی برزیل

ستاره سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید سومین ازدواج رسمی خودش را برگزار کرد. رونالدو مرد 47 ساله برزیلی که 14 سال از همسر خودش بزرگتر است. او این خبر را با گذاشتن پست اینستاگرامی در صفحه شخصی اش رسمی کرده است. این بازیکن در حالی ازدواج خودش را علنی می کند. که قبلا با ماریا بیتریز آنتونی (ازدواج ۲۰۰۸–۲۰۱۲)، دانیلا چیکارلی (ازدواج ۲۰۰۵–۲۰۰۵)، میلن دومینگس (ازدواج ۱۹۹۹–۲۰۰۳) ازدواج کرده است.

رونالدو نازاریو برای سومین بار ازدواج کرد

واکنش همسر اول رونالدو به این ازدواج:

یکی از نکات جالب توجه درباره خبر ازدواج مجدد رونالدو این بود که همسر اول این بازیکن ستاره سابق میلن دومینگس نسبت به این ازدواج واکنش نشان داد. رونالدو که فرزند اولش از ملین می باشد و 22 سال سن دارد و به شغل دی جی مشعول است. سال ۱۹۹۹ با این زن برزیلی ازدواج کرد و ۴ سال بعد از او جدا شد. رونالدو دو سال بعد با دانیلا چیچارلی آشنا شد و قرار بود مراسم ازدواج‌شان ماه فوریه سال ۲۰۰۵ در فرانسه برگزار شود.

اما از آنجایی که هیچ‌یک از آنها هنوز به صورت رسمی از همسران سابق‌شان جدا نشده بودند، ازدواج سر نگرفت و رابطه آنها هم سه ماه بعد خاتمه یافت. این بازیکن سابق سپس با ماریا بئاتریز آشنا شد و با او ازدواج کرد که حاصل آن زندگی ۷ ساله، دو فرزند دختر به نام‌های ماریا صوفیای ۱۴ ساله و ماریا آلیس ۱۲ ساله بود. رونالدو یک فرزند پسر دیگر به نام الکساندر هم دارد.

mohamadnd
27 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *