درخشش دوباره رونالدو در لیگ عربستان | گل و پاس در دقایق پایانی

کریستیانو رونالدو بار دیگر برای تضمین پیروزی النصر تعیین کننده بود. در این پست از ورزشی درباره درخشش دوباره رونالدو در لیگ عربستان می‌خوانید.

درخشش دوباره رونالدو در لیگ عربستان

مهاجم پرتغالی با یک پاس گل و گل دیرهنگام فرم خوب خود را ادامه می‌دهد. مسابقه قهرمانی در عربستان سعودی هیجان انگیزتر از همیشه است. جایگاه‌های برتر تا حد زیادی به لطف کریستیانو رونالدو در تعادل هستند.

الطاعی نزدیک بود معجزه کند. اما گل 2-1 رونالدو در دقیقه 87 ضربه نهایی بود. بهترین گلزن و بهترین پاس گل دهنده در مسابقات داخلی لیگ. 10 گل و 5 پاس گل تنها در هفت بازی. اما مهم تر از همه، رونالدو خوشحال است.

درخشش دوباره رونالدو و تالیسکا در لیگ عربستان
درخشش دوباره رونالدو و تالیسکا در لیگ عربستان

نمایش تالیسکا

بازی با الطایی بسیار جدی آغاز شد. محکم، مرتب در دفاع و خطرناک تر از حد انتظار در حمله. دوگانزیچ یک ترس مضاعف به تیم لوئیس کاسترو داد. بار دوم با یک هشدار جدی به شکل شوت محکم از لبه منطقه جریمه این کار را کرد. اما در مقابل تیم هایی مانند النصر، بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که فرصت ها را تلف کنید.

سپس بهترین بازیکن نیمه اول دست به کار شد: اندرسون تالیسکا. این برزیلی عصای خود را برداشت و جادوی خود را انجام داد. یک گل در دقیقه 32 با پاس کریستیانو، بازیکن دیگر مسابقه، یک گل مردود دیگر در دقیقه 43 و یک سری حرکات انفجاری در طول بازی.

این دو نفر در حمله به تفریح ​​می پرداختند. و مدام به دنبال یکدیگر می گشتند.

در جستجوی گل

نیمه دوم این داستان پیچیدگی داشت. با یک پاس گل تنها چیزی که از دست داد گل کریستیانو بود. او انواع و اقسام شوت ها را روانه دروازه کرد.

ویکتور براگا، دروازه بان الطاعی ، دمار از روزگار رونالدو درآورده بود. او تمام شوت های رونالدو را سیو می‌کرد.

با این حال، 10 دقیقه مانده به پایان، زمان نمایش فرا رسیده بود. میسیجان درست زمانی که به نظر می رسید تسلیم شده و النصر را در موقعیت بسیار دشواری قرار داده بود، گل تساوی را روی صفحه نمایش گذاشت. اما لحظه رونالدو بالاخره فرا رسید.

نقطه پنالتی بهترین متحد برای کریستیانو برای نجات تیمش خواهد بود. او باید با یک گل، یک پاس گل و محکم کردن جای تیمش در صدر، کسی بود که تیمش را نجات می داد. روند بازی پرتغالی همچنان ادامه دارد. ستاره ای که به نظر می رسد هرگز محو نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *