خشم شدید رونالدو از رفتار جورجینا

خشم شدید رونالدو از رفتار جورجینا ، همسر کریس رونالدو به دلیل رفتارهای غیر حرفه ای باعث خشم بازیکن معروف پرتغالی در عربستان شده است. در ادامه سایت ورزشی با اخبار ورزشی مهم همراه ما باشید.

عصبانیت رونالدو

عصبانیت رونالدو از جورجینا رودریگس:

به گزارش سایت ورزشی ، شایعات عجیبی این روزها درباره زندگی شخصی کریستیانو رونالدو بازیکن معروف باشگاه النصر مطرح می شود. جورجینا همسرش به واسطه زندگی مشترک با فوتبالیست پرتغالی این روزها حسابی سروصدا بپا کرده و مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. جدیدا فصل دوم سریال زندگی این چهره بنام «من جورجینا هستم» از شبکه جهانی نتفلیکس منتشر شده و نامش بیشتر از قبل بر سر زبان ها افتاده است.

خشم شدید رونالدو از رفتار جورجینا

خانم جورجینا چند روز پیش نیز به دلیل انتشار عکس هایی در اینستاگرام مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. جورجینا در شبکه اجتماعی اینستاگرام 48 میلیون فالوور دارد. عکس هایی از سفرهای تفریحی اش با کریس و فرزندانش در تابستان 2020 منتشر نمود. ظاهرا آنها در یک قایق تفریحی بودند که به ارزش 5/5 میلیون پوند قیمت گذاری شد و جورجینا با انتشار عکس هایی از تابستان جادویی 2020 راجب آن صحبت هایی را انجام داد.

 

خشم شدید رونالدو از رفتار جورجینا

نشریه El Futbolero ادعا کرد که رونالدو از این طرز فکر همسر خودش ناراحت شد. او احساس کرد که این اینفلوئنسر در حال تبدیل به یک شخصیت خودخواه است. جورجینا مدل اسپانیایی – آرژانتینی اینستاگرام که به دلیل رفتارها خود با دوستانش نیز دچار مشکلاتی شد. مستند زندگی جورجینا درباره زندگی شخصی اش نیز در شبکه های اجتماعی بازتاب منفی زیادی داشت و خیلی ها معتقد هستند که ظاهرا منابع آن چندان معتبر نبود. حتی در برخی از لحظه های این فیلم بیشتر شبیه یک فیلمنامه درخشان به نظر می رسید. جدیدا طرفداران این همسر ورزشکار برای یک رویداد با چکمه های چرمی او را فراخونده بودند. زیرا این مدل معروف و همسر بهترین فوتبالیست دنیا یک جفت چکمه گران قیمت به یکی از نزدیکان خودش امانت داده است.

خشم رونالدو از رفتار جورجینا

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو قبل از آشنایی با این چهره معروف ورزشی از زندگی نرمال و ساده ای برخوردار بود. او حتی بیان داشت که زمانی در یک روستا زندگی می کردم و در فروشگاه ساده لباس مشغول به کار شدم و نحوه آشنایی اش با این چهره ورزشی از طریق همین فروشگاه لباس بود. اما بعد از ثروتمند شدن و حضور در زندگی رونالدو زندگی اش از این رو به آن رو شده است و خودش را حسابی گم کرده است. همین رفتارها باعث عصبانیت کریس شده است. رونالدو از بازیکنان خوش اخلاق و ثروتمند دنیای فوتبال است که همیشه به خیریه ها و کودکان بی سرپرست کمک مالی می کند. او به شدت از خودنمایی و نشان دادن تفریحاتش به مردم با ظاهر نمایی تنفر دارد و ظاهر از این کار همسرش شوکه شد.

mohamadnd
15 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *