وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور

وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور ، دو چهره محبوب و مردمی و دوست داشتنی این روزها قطعا عادل فردوسی پور و وریا غفوری بازیکن سابق فولاد است. در ادامه سایت ورزشی با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

وریا غفوری و عادل فردوسی پور دو چهره محبوب ورزشی:

به گزارش سایت ورزشی ، وریا غفوری در سال قبل عجیب ترین دوران فوتبالی خودش را سپری کرد. در بحبوهه اعتراضات به مرگ مهسا امینی در تهران، او از جمله بازیکنان فوتبال و چهره سلبریتی بود که ساکت ننشست. او با توجه به کرد بودن دختری که به تهران آمد و کشته شد، پست های اعتراض آمیز و سیاسی زیادی خطاب به حکومت منتشر کرد. حتی زمانی که در باشگاه استقلال یا فولاد حضور داشت نسبت به صدا و سیما همیشه اعتراض داشت و با خبرنگاران این ارگان مصاحبه انجام نمی داد. حتی در یک مصاحبه گفت این دوربین صدا و سیماهه؟ من با صدا و سیما مصاحبه نمی کنم!

وریا غفوری و عادل فردوسی پور دو چهره محبوب ورزشی

وریا نشان داد که بازیکن مردمی و پرجنب و جوش و رک می باشد. او حتی بعد از مرگ مهسا امینی ساکت ننشست و در اینستاگرام شدیدترین پست های سیاسی را منتشر می کرد. بلاخره در آذرماه 1401 پلیس امنیت او را دستگیر و روانه زندان کرد. بعد از چند روز توسط شخصیت های ورزشی نظیر علی دایی از بازداشتگاه آزاد شد. حتی تحت فشارهای سیاسی باشگاه فولاد مجبور شد او را کنار بگذارد و در انزوای سیاسی به سر برد. این بازیکن هیچ وقت از محبوبیتش کم نشد و حتی الان که به عنوان بازیکن آزاد فعالیت می کند نیز مورد احترام مردم قرار دارد.

وریا غفوری

عادل فردوسی پور مجری برکنار شده صدا و سیما:

فردوسی پور مجری صادق و رک و ضد فساد است که بعد از اختلاف ها با فروغی رئیس شبکه سه از صدا و سیما برکنار شد. فردوسی پور یکی از محبوب ترین چهره های ورزشی ایران است که به تنهایی میلیون ها بیننده دارد. عادل در این روزها مشغول برنامه سازی اینترنتی فوتبال 360 است که با چهره های مطرح سیاسی و ورزشی مصاحبه های جنجالی انجام می دهد و در پلتفرم های ایرانی منتشر می شود. عادل نیز در سال قبل جنجال زیاد داشت از حمایت معترضان و فوت مهسا امینی تا حضور در جمع دانشجویان شریف و سلف مختلف در حیاط دانشگاه و اظهارات جنجالی در برنامه با جهانبخش و … که همیشه مورد انتقادات چهره هایی همانند نمایندگان مجلس قرار داشت.

عادل فردوسی پور مجری برکنار شده صدا و سیما

وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور

به گزارش سایت ورزشی ، وریا غفوری و رضا عنایتی امروز در تمرین تیم رسانه ورزش میهمان بودند. وریا بعد از جدایی تیم فولاد خوزستان هنوز حضور حرفه ای در لیگ برتر کشور پیدا نکرده است. رضا عنایتی نیز بعد از استعفا از تیم نفت مسجد سلیمان هنوز سرمربی هیچ تیمی نشده است.

وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور و رضا عنایتی

رضا عنایتی آقای گل سابق استقلال یک عکس در کنار وریا غفوری و عادل فردوسی پور منتشر کرد که خبرساز شده بود. مهاجم سابق استقلال در صفحه اینستاگرام خودش نوشت: ما معتقدیم که همانا خـدا ما را از بالا می‌بیند؛ اما حقیقت اینست که او ما را از درون می‌بیند. در یک مسابقه وریا غفوری و عادل برای کودکان سندروم داون پا به توپ شدند. مهاجم سابق استقلال و باشگاه فولاد به همراه مجری محبوب کشور به یاد پیروز و کودکان سندروم داون در یک مسابقه دوستانه شرکت کردند.

وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور

عکس های این بازی دوستانه که میان دو تیم رسانه ورزش و سندروم داون و با حضور عادل فردوسی پور و وریا غفوری برگزار شد که تیم ورزشی به صورت اختصاصی آنها را تهیه کرده است را مشاهده می کنید:

 

وریا غفوری و عادل فردوسی پور وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور وریا غفوری در کنار عادل فردوسی پور وریا غفوری و عادل فردوسی پور وریا غفوری و عادل فردوسی پور وریا غفوری و عادل فردوسی پور

mohamadnd
15 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *