شکست شارجه به سود صعود پرسپولیس

با توجه به شکست تیم الشارجه در مقابل السد، شانس صعود تیم پرسپولیس و سپاهان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بسیار بیشتر شده است. در ادامه سایت ورزشی با شکست شارجه به سود صعود پرسپولیس همراه شوید.

 

شکست شارجه به سود صعود پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، تیم الشارجه در یک دسدار حساس در مقابل السد با نتیجه 2-0 شکست خورد. با توجه به این نتیجه صدر جدول به تیم نسف قارشی واگذار شد. بنابراین الشارجه نیز با توجه به این نتیجه با 8 امتیاز به جایگاه دوم جدول سقوط کرد و السد نیز 7 امتیازی شد تا شانس صعود داشته باشد. بدین ترتیب حالا به جز نوف باخور که با 10 امتیاز تا حد زیادی صعود خود را به مرحله بعدی به عنوان تیم دوم مسجل کرده است. پرسپولیس و سپاهان نیز هنوز شانس خوبی دارند تا به مراحل بعدی صعود نمایند. امیدواریم که نمایندگان کشورمان به مرحله بعد صعود کنند.

پرسپولیس با 8 امتیاز در جایگاه سوم جدول و سپاهان نیز با یک بازی بیشتر با 10 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. حالا در صورتی که الشارجه نتواند در هفته پایانی الفیصلی اردن را شکست دهد. یا اگر نسف قارشی به السد ببازد. پرسپولیس و سپاهان شانس صعود بسیار خوبی به مرحله بعد خواهند داشت. به این ترتیب اگر پرسپولیس و سپاهان بتوانند از یک بازی پایانی 3 امتیاز بگیرند، با توجه به تفاضل گل موجود در جدول لیگ قهرمانان آسیا، هر دو تیم از شانس بسیار خوبی برای صعود برخوردار خواهند بود.

همان‌طور که در گذشته هم پیش‌بینی می‌شد، کلید صعود این دو تیم کسب نتیجه مقابل نمایندگان عربستان بود که پرسپولیس در بازی دیشب یک امتیاز بدست آورد. اما سپاهان یک بازی سخت در روز پایانی در مقابل الاتحاد دارد. به نظر شما آیا دو تیم سپاهان و پرسپولیس می توانند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود نمایند؟ نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه بنویسید.

سپاهان و پرسپولیس چگونه صعود می‌کنند

شکست شارجه به سود صعود پرسپولیس
این جدول قبل از بازی دیشب پرسپولیس در مقابل النصر بود. همچنین امتیاز بازی سپاهان در مقابل نیروی هوایی عراق محاسبه نشد.
mohamadnd
28 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *