جشنواره گل رونالدو در تیم ملی

جشنواره گل رونالدو در تیم ملی ، کریس رونالدو بازیکن معروف پرتغالی که بعد از جام جهانی و حذف تیم ملی کشورش با گریه و ناراحتی این تورنمنت را ترک کرد. حتی برخی عنوان کردند که این بازیکن از دنیای ملی خداحافظی می کند. اما در بازی دیشب در رقابت های یورو 24 درخشش خوبی داشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جشنواره گل پرتغال در شب پیروزی ایتالیا:

کریس رونالدو بازیکن تیم پرتغال بازهم دبل کرد. در جریان مسابقات یورو 2024 دو تیم ایتالیا و پرتغال توانستند حریفان خود را شکست دهند. رقابت های مقدماتی یورو 24 دو تیم لوکزامبورگ و پرتغال روبروی هم قرار گرفتند و در این مسابقه یاران رونالدو بازی را با نتیجه پرگل 6-0 به پایان رساندند.

در این مسابقه کریس در دقیقه 9 بازی اولین گلش را برای پرتغال به ثمر رساند. ژوائو فلیکس در دقیقه 15 ، برناردو سیلوا در دقیقه 18 ، کریس رونالدو در دقیقه 31 ، اوتاویو در دقیقه 77 و رافائل لیائو در دقیقه 89 گل های بعدی تیم ملی را به ثمر رساندند.

جشنواره گل پرتغال در شب پیروزی ایتالیا

درخشش کریس رونالدو در مسابقه پرتغال:

کریستیانو رونالدو که در حسرت صعود تیمش در جام جهانی 2022 قطر به رقابت نیمه نهایی باقی ماند و اشک و حسرت او در حذف پرتغال از جام سوژه رسانه ها شده بود. حالا به روزهای خوب و اوجش به تیم ملی برگشته است. همانند بازی در مقابل لیختن اشتاین او توانست دوباره دبل کند. لیائو در دقیقه 85 نیز یک پنالتی را از دست داد و رونالدو در دقیقه 64 از زمین بازی تعویض شد تا برای مسابقات بعدی آماده باشد.

در مسابقه دیگر این رقابت ها تیم فوتبال مالت در مقابل ایتالیا قرار گرفت. این بازی با نتیجه 2-0 به نفع ایتالیا پایان یافت. متئو رتگی در دقیقه 15 و متئو پسینا در دقیقه 27 برای ایتالیا گل زدند تا پیروز میدان شوند.

درخشش کریس رونالدو در مسابقه پرتغال

دومین دبل متوالی رونالدو در جشنواره گل پرتغالی ها

جشنواره گل رونالدو در تیم ملی با دو گل انجام شد. اولین شب بازی های دور دوم مرحله مقدماتی جام ملت های اروپای 2024 با پیروزی تیم های ملی ایتالیا و پرتغال به اتمام رسید.

به گزارش سایت ورزشی ، در ادامه بازی های شب اول مقدماتی یورو از ساعت 22:15 دقیقه یکشنبه شب چندین بازی در گروه های مختلف برگزار شد. یکی از مهم ترین بازی ها تیم های پرتغال و ایتالیا در مقابل حریفان خود بودند.

در گروه C تیم ملی ایتالیا سه روز قبل با انگلیس یک شکست خانگی را تجربه کرد. حالا در خاک مالت با نتیجه 2-0 پیروز شد. رتگی مهاجم جدید ایتالیایی ها در برابر انگلیس اول گل ملی خودش را زد. حالا این بازیکن در دقیقه 15 توانست دروازه مالت را باز نماید و هفت دقیقه بعد از این گل نیز متئو گیلائومیر اشتباها گل به خودی زد. ایتالیا با این پیروزی بعد از انگلیس 6 امتیازی در جایگاه دوم جدول قرار دارد.

جدول گروه J نیز پرتغال دومین برد پرگلش را جشن گرفت. آنها میزبان لوکزامبورگ بودند که توانستند با 6 گل و با دبل رونالدو پیروز میدان شوند. کریس در بازی اول مقابل لیختن اشتاین نیز دو گل به ثمر رسانده است. ظاهرا کریس به روزهای اوج خودش در تیم ملی برگشته و می خواهد اینبار فاتح جام ملت های اروپا باشد. پرتغال با کسب دومین برد متوالی‌اش با شش امتیاز و ۱۰ گل زده و بدون گل خورده در صدر جدول گروه J باقی ماند.

 

دیگر بازی های گروه H و J

تیم ملی انگلیس نیز دومین پیروزی خودش را بدست آورد و ایسلند نیز جشنواره گل به راه انداخته است.

نتایج سایر بازی‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

گروه H
اسلوونی ۲ – سن‌مارینو صفر
ایرلند شمالی – صفر – فنلاند یک

گروه J
اسلواکی ۲ – بوسنی و هرزگوین صفر

بازی های دور دوم مرحله مقدماتی یورو 24 نیز با بازی فرانسه در مقابل ایرلند دنبال می شود که ایرلندی ها میهمان خروس ها هستند و هلند نیز از جبل الطارق پذیرایی می نماید.

رونالدو و جشن گل شماره ۱۲۲ با جیمی‌جامپ

رونالدو و جشن گل شماره ۱۲۲ با جیمی‌جامپ

رونالدو در بازی مقابل لوکزامبورگ توانست تعداد گل های ملی خودش را به 122 برساند. علی دایی آقای گل دنیا 109 گل به ثمر رسانده است و پارسال کریس بلاخره توانست به رکورد اسطوره فوتبال ایران برسد. همچنین لئو مسی با 102 گل در صدر سوم این لیست قرار دارد. لئو مسی در بازی دوستاغنه دیشب آرژانتین در مقابل کوراسائو هت تریک کرد و حالا به رکورد علی دایی نزدیک تر می شود. رقابت رونالدو مسی در گل های ملی کماکان ادامه دارد.

پرتغال امشب در دومین بازی از دور انتخابی یورو 2024 میهمان لوکزامبورگ بود و نیمه اول را 0-4 برنده شد و به رختکن رفت. رونالدو در دقیقه 9 و 31 موفق به گل زدن شد و گل های ملی خودش را به رکورد 122 تا رسانده است.

کریستیانو در حالتی گل شماره 122 خود را به ثمر رساند که با ورود جیمی جامپ لوکزامبورگی به زمین با پیراهن النصر جالب توجه بوده است. این شخص از هواداران رونالدو بود و پیراهن باشگاه فعلی او را بر تنش داشت و توانست هر طور شده خودش را به فوق ستاره پرتغالی برساند. در نهایت توسط نیروهای امنیتی حاضر در استادیوم به بیرون زمین هدایت شد. ظاهرا با چشمکی که رونالدو به او زد و لایکی که به هوادارها نشان داد یک شب فوق العاده را برایش ساخت.

mohamadnd
29 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *