رفتار زشت رونالدو در عربستان

کریس رونالدو این روزها به دلیل عقب افتادن تیم النصر از کورس قهرمانی حسابی عصبانی است. رفتارهای زشت و دور از شان ستاره پرتغالی فوتبال عربستان هنوز تمام نشده است. در ادامه سایت ورزشی با رفتار زشت رونالدو در عربستان با ما همراه باشید.

 

چرا کریس رونالدو به حرکاتش ادامه می دهد؟

به گزارش سایت ورزشی ، هفته بیست و ششم رقابت های لیگ عربستان بین تیم النصر و الخلیج برگزار شد. بازی در نهایت با نتیجه 1-1 به پایان رسید و رونالدو موفق نشد در این مسابقه پیروز تیمش باشد. النصر همچنان فرصت ها را برای قهرمانی در لیگ و جام های مختلف از دست می دهد. یاران کریس رونالدو با این نتیجه با 26 امتیاز و یک بازی بیشتر از الاتحاد و 57 امتیاز در جایگاه دوم جدول باقی خواهد ماند. تیم الاتحاد نیز با 25 بازی و 59 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

رفتار زشت رونالدو در عربستان

رفتار زشت رونالدو در عربستان

ظاهرا کریستیانو رونالدو بازیکن ستاره سابق منچستر یونایتد و باشگاه النصر این روزها در کشور عربستان سعودی زود از کوره در می رود و رفتارهای زشتی از خودش به نمایش می گذارد. او در این دیدار نیز رفتار کاملا غیر حرفه ای با مربی الخلیج داشت. بعد از پایان مسابقه نیز یکی از اعضای کادر فنی تیم رقیب برای سلفی سمت رونالدو آمد. اما ستاره پرتغالی باشگاه های رئال و منچستر یونایتد و یونتوس و دارنده توپ طلای بهترین بازیکن دنیا این روزها در شرایط بحرانی تیمش قرار دارد. در آستانه پایان فصل هیچ جامی کسب نکرد. و او را هل داد و به سینه اش ضربه ای وارد نمود.

اما این پایان ماجرای رفتارهای زشت و غیر حرفه ای رونالدو در زمین چمن مسابقه فوتبال نبود. یک ویدیو از این بازیکن ستاره منتشر شد که او به حامل برانکارد نیز با لحنی تند و بد صحبت می کند و به او می گوید که از زمین خارج شو! بعد از آن هم بازیکن مصدوم الخیلج را با عصبانیت بغل می کند. او را بر روی برانکارد قرار داده تا سریع از زمین بازی خارج شوند. ویدیویی که عصبانیت هواداران فوتبال را در کشور عربستان در پی داشته است. داور بازی در این صحنه هیچ تذکری به رونالدو نداد و به اذعان طرفداران این داور عملکرد فوق العاده ضعیفی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *