حجت کریمی سرپرست جدید استقلال کیست؟

علی فتح الله زاده به دلیل ناکارآمدی در باشگاه استقلال برکنار شد و حجت کریمی سرپرست مدیر عاملی جدید باشگاه استقلال انتخاب شد. آقای کریمی همچنین رئیس هیئت مدیره باشگاه نیز به حساب می آید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا با حجت کریمی سرپرست جدید استقلال آشنا شوید.

 

حجت کریمی سرپرست استقلال:

دوران ناموفق فتح الله زاده به سر آمد و حجت کریمی جایگزین وی در سمت مدیرعاملی استقلال شد. بعد از اینکه جنجال های زیادی پیرامون مدیریت باشگاه استقلال مطرح شد. حذف تلخ تیم آبی ها از آسیا و دور ماندن از قهرمانی لیگ کار را برای آبی ها سخت کرده است. فتح الله زاده با استعفای دوباره خودش به دوران حضورش در استقلال پایان بخشید.

فتح الله زاده بعد از برکناری مصطفی آجرلو به سمت مدیرعاملی باشگاه پرافتخار استقلال درآمد. تیم در دوران او شرایط مالی بدی پیدا کرد. مطالبات استراماچونی و چندین مربی و بازیکن باعث شد آنها از آسیا حذف شوند. بدهی های سنگین خارجی ها که ظاهرا توسط فتح الله زاده پرداخت نشد. و با افزایش دلار رقم بدهی بیشتر شد. البته استقلالی ها یک دوره قهرمان سوپرجام شده بودند. حالا حجت کریمی در زمانی به استقلال آمد که باید به فکر چاره باشد. زیرا بدهی باشگاه استقلال و اوضاع مالی اش چندان خوب نیست. کریمی ریاست هیئت مدیره باشگاه استقلال را نیز عهده دار است. تغییرات در این چند روز در باشگاه استقلال زیاد شده است و حتی آرش برهانی نیز برکنار شد.

 

حجت کریمی سرپرست جدید استقلال کیست؟

حجت کریمی سرپرست جدید استقلال کیست؟

کریمی بعد از اینکه بر روی کرسی سرپرست باشگاه نشست در صفحه شخصی خودش یک پیغام منتشر کرد و نوشت:

«سلام و احترام خدمت هواداران تیم بزرگ استقلال

ضمن تشکر از زحمات آقای فتح‌الله‌زاده، امروز افتخاری نصیب بنده شد که بتوانم تا زمان تشکیل مجمع به عنوان سرپرست باشگاه استقلال خدمتگزار باشم. صحبت‌های زیادی داریم که با هواداران در میان بگذاریم ولی اکنون زمان مناسبی نیست و باید کارهای زیادی انجام دهیم. می‌دانیم هواداران، کادرفنی و بازیکنان روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و لازم است اقداماتی انجام شود تا تیم با آرامش به سوی قهرمانی برود، قهرمانی که لیاقتش را دارد.»

گرچه با ورود سازمان خصوصی به مسائل کلان باشگاه استقلال شاید درآینده وزارت ورزش هم در تصمیم گیری‌ها نقشی نداشته باشد، اما احتمالا تا روشن شدن وضعیت مدیریت باشگاه استقلال قرار است حجت کریمی سرپرست موقت این باشگاه باشد. سید حجت کریمی از افراد پرسابقه در ورزش و امور اقتصادی کشور هستند که سرپرستی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران را در کارنامه خود دارد و از کارآفرینان اقتصادی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *