انصراف سامان قدوس از حضور در تیم ملی

یک بازیکن ایرانی شاغل در لیگ جزیره انگلیس به دلایل فنی از اردوی تیم ملی فوتبال ایران کنار رفت. سامان قدوس تصمیم گرفت از تیم ملی فوتبال ایران کنار برود و فوتبالش را در باشگاهش ادامه دهد. در ادامه سایت ورزشی با خبر انصراف سامان قدوس از حضور در تیم ملی همراه ما باشید.

 

انصراف سامان قدوس از حضور در تیم ملی

به گزارش سایت ورزشی ، قدوس بازیکن فوق العاده باشگاه برنتفورد بعد از سه سال حضورش در این تیم انگلیسی به پایان همکاری رسید. او حتی آخرین مسابقه اش را نیز در مقابل منچستر سیتی انجام داد و به عوان یار تعویضی به زمین آمد. شرایط زیاد خوبی در این فصل نداشته و باعث شد تا یک تصمیم مهم در عرصه ملی بگیرد.

بازیکن ملی پوش ایرانی که تجربه حضور در جام جهانی را نیز دارد. در فصل اخیر لیگ جزیره تنها 15 بار مسابقه داد و در هیچکدام از این مسابقه ها حضور ثابت در ترکیب تیمش نداشت و همین باعث شد تا اوضاع بر طبق میلش پیش نرود. ظاهرا باشگاهش تصمیم گرفته در فصل آینده او را نداشته باشد. و او به دنبال یک تیم جدیدی برای نمایش توانایی هایش است.

انصراف سامان قدوس از حضور در تیم ملی

کناره گیری قدوس از تیم ایران

سامان قدوس تجربه صعود از چمپونشیپ به لیگ برتر انگلیس را نیز دارد. در یک اقدام کاملا حرفه ای و مهم فعلا شایسته حضور در تیم ملی صلاح ندانست و اعتقاد دارد که باید در وضعیت بهتر به اردوی تیم ملی افزوده شود. حرکتی که برخی از بازیکنان آن را انجام نمی دهند و تحت هر شرایطی می خواهند پیراهن تیم ملی را بپوشند.

قلعه نویی درباره عدم حضور قدوس در فهرست تیم ملی گفت: سامان به دلیل شرایطی که دارد فعلا می خواهد حضور نداشته باشد. او به دنبال تغییر تیم باشگاهی خودش است و انتخاب های جدیدی را در سر می پروراند. سرمربی در ادامه گفت: قدوس با آقای خراطی و الهویی صحبت هایی انجام داد و مشکلات خودش را برای عدم حضور در اردو گفت و ما هم پذیرفتیم

mohamadnd
5 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *