عصبانیت شدید روزبه چشمی از ساپینتو

روزبه چشمی از جمله بازیکنان با سابقه و گلزن تیم استقلال تهران است که درباره بازی استقلال و نفت و وضعیت قهرمانی جام حذفی صحبت هایی را انجام داده است. عصبانیت شدید روزبه چشمی از ساپینتو سرمربی استقلال را در این مطلب مورد بررسی قرار خواهیم داد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

روزبه چشمی در بازی استقلال و نفت:

بعد از اینکه سید حسین حسینی گلر استقلال در بازی با نفت آبادان یک جوری صحبتکرد که تصور شد استقلال با این وضعیت قهرمانی جام حذفی را نیز از دست می دهد. او گفت واقعا متاسفم و بازهم باید از هواداران معذرت خواهی کنم. ما دو سه هفته بعد از دربی خوب بازی نکردیم. در هر سه بازی مستحق باخت نبودیم اما بازی قابل انتظار انجام ندادیم. از اول فصل کمی جلوتر بیاییم، ذهن بچه های ما واقعا نابود شد. اتفاقات فوتبالی و غیر فوتبالی باعث شد تا وضعیت خوب نباشد. ما در دربی یک گام رو به عقب داشتیم و امید داشتیم که با برد در برابر پرسپولیس بتوانیم در کورس قهرمانی بمانیم.

عصبانیت شدید روزبه چشمی از ساپینتو

چشمی درباره صحبت های خودش درباره اتفاقات خارج زمین به مسئله بازی پیکان پرسپولیس ربط دارد. او گفت: از قبل تا حالا ببینید چه اتفاق هایی رخ داد. در بازی هایی که حتی ما بردیم نه فقط بازی هایی که نتیجه نگرفتیم. اتفاق های داوری کاملا واضح بود همانند دربی و مسابقه پارس جنوبی و همین بازی نفت. کارشناسان تمام صحنه ها را می بینند و حق را به استقلال می دهند اما باز هفته بعد تکرار می شود.

عصبانیت شدید روزبه چشمی از ساپینتو

عصبانیت شدید روزبه چشمی از ساپینتو

نیمه اول مسابقه استقلال و ذوب آهن با برتری یک صفر شاگردان ساپینتو به پایان رسید. بازیکنان استقلال قبل از شروع بازی در زمان گرفتن عکس دسته جمعی به نشانه اعتراض دست های خودشان را بر روی نام همراه اول که اسپانسر این تیم بود قرار دادند. سعید مهری و مرادمند و صادقی نیز روی سکوها تماشاچی بازی بودند. فرصت از دست رفته مهدی قائدی در دقیقه 1 مسابقه واکنش احساس برانگیز ریکاردو ساپینتو را در پی داشت. سرمربی استقلال بعد از این اتفاق کلاه خودش را برداشت و پاهایش را محکم بر روی زمین کوبید.

عصبانیت شدید روزبه چشمی از ساپینتو

بعد از اینکه آرمان اکوان در دقیقه 4 بازی بر روی زمین افتاد، ساپینتو خطاب به داور به وقت کشی ذوب آهنی ها اعتراض کرد. روی ماتا مربی استقلال به دلیل محرومیت از روی سکوها نظاره گر بازی بود. بعد از گل اول استقلالی ها، ریکاردو ساپینتو با عصبانیت شدید از مدافعان تیمش انتقاد کرد که در این صحنه روزبه چشمی دستانش را بالا برد و سعی در آرام کردم سرمربی‌اش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *