عملکرد سردار آزمون در مقابل سن ژیلواز

عملکرد سردار آزمون در مقابل سن ژیلواز ، مهاجم ایرانی و گنبدی تیم بایرلورکوزن در برابر تیم سن ژیلواز به عنوان یار تعویضی به میدان آمد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا با عملکرد این بازیکن در برابر سن ژیلواز آشنا شوید.

 

سردار آزمون و عملکردش در بازی با سن ژیلواز در بازی رفت:

به گزارش ورزشی ، آزمون یک هفته بعد از اینکه در مسابقه با مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا مقابل رویال یونیون بلژیک به عنوان یار جانشین از دقیقه 67 به زمین آمد. و در مدت زمان کوتاهش نمایش مسمر ثمری داشت. او توانست پاس گل تیمش را در مسابقه رفت در مقابل ژیلواز به ثمر برساند.

آزمون مهاجم لورکوزن آلمان بعد از نمایش بی نظیرش در برابر یونیون بلژیک، در رقابت های بوندس لیگا آلمان نیز جزو نفرات ثابت تیمش در مقابل ولفسبورگ قرار گرفت. و با بدشانسی نتوانست پاس گل یا به گل برسد. در چندین روز اخیر با انگیزه زیاد تمرین کرد تا در لیگ اروپا از ابتدا بازی نماید.

سردار آزمون و عملکردش در بازی با سن ژیلواز

sardar در آخرین تمرین لورکوزن قبل از مسابقه با یونیون انجام شد و در بین سه هم تیمی سعی داشت توپ را در بیاورد و پاس دهد و به نوعی شبیه سازی تقابل با مدافع اروپایی تیمش را داشته باشد.

 

سردار آزمون در مسابقات لیگ اروپا:

سردار در 4 مسابقه این فصل لیگ اروپا مسابقه داد و در دو بار مرحله قبل در مقابل فرنس واروش مجارستان در ترکیب حضور داشت. آزمون علاقه دارد که اولین گل خودش را در این رقابت ها به ثمر برساند و به جمع چهار تیم نهایی راه یابد و شانس صعود به فینال و افتخار آفرینی را داشته باشد.

سردار آزمون در مسابقات لیگ اروپا

شب رویایی آلونسو دبل سردار را کم داشت!

سردار آزمون همانند هفته قبل بازی رفت در لیگ اروپا در این هفته نیز در مقابل سن ژیلواز بلژیک به عنوان یار جانشین به زمین آمد. آزمون در دقیقه های پایانی دوباره شانس بازی پیدا کرد. و در حدود هفت دقیقه در زمین توانست گل بزند. البته در بازی برگشت این اتفاق برایش رخ نداد.

تیم لورکوزن در هفته قبل در بایر آرنا با تساوی 1-1 متوقف شد و آنها در بازی برگشت باید در ورزشگاه لوتو پارک بلژیک کار سختی را پیش ببرند. آنها اما با نمایش یک طرفه و برد پر گل توانستند به جمع چهار تیم نهایی لیگ اروپا برسند. سردار در ترکیب ابتدایی تیمش نبود و روی نیمکت بازی را دنبال می کرد. مسابقه حساس لیگ اروپا از ساعت 22:30 پنج شنبه در شهر اندرلخت بلژیک در برابر تیم یونیون سن ژیلواز دنبال می شد. تیم دوم جدولی بلژیک خیلی زود از حریف آلمانی گل دریافت کرد و هوادارانش در بهت فرو رفتند.

موسی دیابی بر اثر اشتباه خط دفاعی سن ژیلواز با فرصت طلبی در محوطه جریمه با گذشت 66 ثانیه از شروع مسابقه با ضربه پای چپ توانست بایرلورکوزن را به گل اول برساند. و در ادامه تیم ژابی آلونسو عملیات هجومی خود را آغاز کردند و با ارسال از سمت چپ میشل باکر را صاحب گل کردند. تا نیمه اول با پیروزی دو بر صفر از سن ژیلواز پیش بیفتند.

مسابقه لورکوزن و سن ژیلواز

نیمه دوم مسابقه لورکوزن و سن ژیلواز در بازی برگشت:

تیم یونیون سن ژیلواز به دنبال جبران گل های خورده اش بوده است. با اشتباه دروازه بان در دفع توپ، جرمی فریمپونگ در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شده و در دقیقه 61 گل سوم لورکوزن را به ثمر رساند. در دقیقه 65 شوت تماشایی کسپر ترهو توانست امیدها را برای تیم بلژیکی زنده نماید.

یونیون سن ژیلوز با گل اول توانست انگیزه را کمی در تیمشان به وجود بیاورد و با حملات خطرناک روی دروازه لورکوزن امیدها را برگرداند. در دقیقه 79 با یک ضد حمله سریع دوباره غافلگیر شدند و با دریافت گل چهارم بر روی ریباند توسط آدام لوزک ، امیدهای خود را برای جبران نتیجه از دست داد. آزمون بعد از جلو افتادن چهار گله تیمش در دقیقه 86 به زمین آمد. و بعد از ورودش توانست گل های 5 و 6 تیم آلمانی را نیز به ثمر برساند اما این اتفاق رخ نداد.

<yoastmark class=

سردار آزمون در سن ژیلواز

سردار ایرانی در دقیقه 90 با یک فرار حرفه ای و عالی از پشت مدافعین یونیون در موقعیت تک به تک قرار گرفت. و علاقه داشت در پنجمین بازی خودش در فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ اروپا، نخستین گل‌اش را به ثمر برساند. مدافع حریف با حضور به موقع و سریع در پشت محوطه جریمه و یک تکل صحیح از پشت مانع از حرکت سریع آزمون شد. سردار در هفته قبل پاس تک گل تیمش را در مقابل سن ژیلواز در دور رفت داده بود. دو دقیقه بعد از این موقعی نیز دوباره در موقعیت تک به تک قرار گرفت. و در شرایطی که با یک فرار سریع و نفوذ عالی به پشت مدافعان داشت و با تعلل بد موقع در محوطه جریمه حریف فرصت گلزنی را از دست داد تا ضربه او در شرایطی که بر روی زمین افتاد توسط گلر تیم بلژیکی دفع شد.

<yoastmark class=

سردار آزمون با حرکت فوق العاده اش نشان داد در حضور تعویضی خودش می تواند موثر واقع شود. و با فرار سریع و جایگیری مناسب می تواند شانس گلزنی بدست بیاورد. در تقابل برگشت با سن ژیلواز شانس گلزنی پیدا نکرد ولی به انجام اینکار بسیار نزدیک شده بود. او علاقه زیادی دارد که اولین گل خودش را در لیگ اروپا به ثمر برساند. بایرلورکوزن در حضور تعویضی آزمون با پیروزی 4-1 و در مجموعه با نتیجه 5-2 در مجموع دو مسابقه به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا راه یافت. و برای رسیدن به فینال به مصاف شاگردان مورینیو و تیم رم برود.

<yoastmark class=

 

سردار آزمون
تعلل بدموقع آزمون کاری کرد تا گلر و مدافع یونیون از راه برسند و ضربه کم قدرت او را دفع کنند و نگذارند پنجمین گل لورکوزن به ثمر برسد
mohamadnd
24 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *