شانس مهدی طارمی برای آقای گلی

شانس مهدی طارمی برای آقای گلی ، مهاجم ایرانی تیم پورتو برای رسیدن به آقای گلی لیگ پرتغال بدشانسی آورده است. مهدی به دلیل محرومیت در دیدار با سانتاکلارا حضور نداشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی طارمی و آقای گلی لیگ پرتغال:

به گزارش سایت ورزشی ، تیم پورتو در یک دیدار از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ پرتغال در استادیوم درگائو میزبان سانتاکلارا بود که در این مسابقه طارمی حضو نداشت. البته تیم اژدها هنوز شانس قهرمانی اش را از دست نداده است. این مسابقه با نتیجه 2-1 به نفع پورتو به پایان رسید. در بازی بعد نیز پورتو در برابر پاسوس ده فریرا نیز با 2 گل به پیروزی رسید. فعلا ژوائو ماریو و گونچالو راموس با 17 گل در صدر گلزنان لیگ پرتغال هستند و مهدی طارمی (پورتو) و پدرو گونکالوس (اسپورتینگ) با 15 گل زده در جایگاه دوم قرار دارند. بنفیکا با 74 امتیاز در صدر و پورتو با 70 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارد. البته فعلا پنج هفته باقی مانده و هنوز کامل مشخص نیست چه تیمی قهرمان لیگ خواهد شد.

شانس مهدی طارمی برای آقای گلی

بدشانسی یقه مهدی طارمی را گرفت و نتوانست در دیدارهای اخیر حضور داشته باشد. مهاجم ایرانی پورتو در مسابقه هفته قبلتر در برابر بنفیکا در استادیوم دالوز لیسبون موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند و در لحظات پایانی در زمان تعویض به طرز عجیبی از داور کارت زرد گرفت. او به همین دلیل 5 کارته شد و بازی بعدی را از دست داده بود. اما در بازی با پاسوس نیز بسیار بد بازی کرد و نتوانست گل بزند و چندین موقعیت از دست داد. ظاهرا مهدی این روزها با بدشانسی عجیب روبرو شده است.

مهدی طارمی و آقای گلی لیگ پرتغال

شانس مهدی طارمی برای آقای گلی

سرجیو کونسیاسئو سرمربی باشگاه پورتو چند روز قبل از بازی با سانتاکلارا از غیبت مارکو گروویچ و ژائو ماریو و طارمی خبر داده بود. مهدی با 15 گل زده در تعقیب ماریو و راموس هستند. بهترین فرصت است که با افزایش تعداد گلهایش طارمی در لیگ برتر به این دو بازیکن برسد. او سابقه گلزنی فراوانی در لیگ داشت و می تواند تا پایان فصل آمار گلزنی خودش را افزایش می دهد.

mohamadnd
25 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *