لقب سردار آزمون در آلمان؛ تعویض لوکس!

لقب سردار آزمون در آلمان؛ تعویض لوکس! سردار آزمون بازیکن مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه بایرلورکوزن جزوه بازیکنان تعویضی مهم و کلیدی تیم آلمانی محسوب می شود. این روزها در بهترین فرم خودش قرار دارد و با گلزنی و پاس گل های متعدد یک لقب جدید در آلمان به خودش اختصاص داده است. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

سردار آزمون بازیکن موفق در بوندسلیگا:

سردار آزمون بازیکن گنبدی لورکوزن آلمان این روزها در این باشگاه عملکرد درخشانی داشته و به یکی از بازیکنان مورد اعتماد آلونسو تبدیل شده است. او با پاس گل دیدنی خودش در مسابقه لیگ اروپا جزو بازیکنان کلیدی تیمش تبدیل شده است.

لقب سردار آزمون در آلمان

سردار در مسابقه اخیرش در برابر سن ژیلوز بلژیک در لیگ اروپا عملکرد بی نظیری داشت و در مدت زمان حضورش در زمین توانست یک پاس گل به همبازی خودش دهد. آزمون با ثبت یک پاس گل زمینه فرار لورکوزن از شکست در این دوره از مسابقات لیگ اروپا شده است. سردار جزو بازیکنان کلیدی و تعویضی لورکوزنی ها تبدیل شده و با اینکه توانست تاثیر خودش را در امتیاز گرفتن لورکوزن نشان دهد و در سه مسابقه اخیر دو بار گل زد و یک پاس گل داده است.

 

لقب سردار آزمون در آلمان؛ تعویض لوکس!

به مناسبت پاس گل حرفه ای سردار در بازی لیگ اروپا، صفحه توییتری باشگاه لورکوزن آلمان به تمجید از ستاره ایرانی پرداخت. این پیج از سردار به عنوان «تعویض لوکس» تیم بایر نام برد. در ادامه نوشت: «سردار آزمون در سه دیدار گذشته از زمان ورود به زمین یک بازیکن کلیدی بوده است.»

به گزارش ورزشی ، سردار آزمون مهاجم تیم لورکوزن روزهای خوبی را در باشگاه می گذارند. و در هفته های اخیر گلهای سرنوشت ساز و پاس گل دیدنی زیادی داده است. در هفته های اخیر به عنوان یار تعویضی آلنسو انتخاب شده است. سردار در بازی اخیرش توانست واقعا تاثیرگذار باشد و در سه دیدار قبل دو گل و یک پاس گل داده است.

لقب سردار آزمون در آلمان

صفحه باشگاه در توییتر به زبان اسپانیولی در تمجید از عملکردش به او لقب تعویض لوکس داده است. چون او به محض ورود به زمین به عنوان بازیکن ذخیره تاثیر مستقیم در نتیجه بازی دارد. سردار در سه بازی اخیر لورکوزن نیز یار ذخیره بود و به زمین آمد و در این سه بازی یک پاس گل داده و دوگل زده است. آمار فوق العاده سردار باعث شد تا این لقب جذاب را به خودش اختصاص دهد. تیم آلمانی این روزها با هدایت ژابی آلونسو نتایج خوبی بدست آورد و با 43 امتیاز در رده ششم جدول جای دارد.

لقب سردار آزمون در آلمان

mohamadnd
15 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *