پاس گل سردار آزمون در لورکوزن طلایی شد!

پاس گل سردار آزمون در لورکوزن طلایی شد! ، سردار آزمون بازیکن و مهاجم ایرانی باشگاه لورکوزن آلمان در مسابقه برابر سن ژیلواز بلژیک یک پاس گل داد و توانست تیمش را از شکست نجات دهد. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

سردار آزمون بازیکن مورد اعتماد ژابی آلونسو:

به گزارش سایت ورزشی ، رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا بین دو تیم بایرلورکوزن آلمان و سن ژیلواز بلژیک برگزار شد. لورکوزنی ها در این مسابقه میزبان بودند و آزمون مهاجم ایرانی همانند بازیهای قبل از دقایق اولیه در ترکیب اصلی حضور نداشت. نیمه اول با توجه به موقعیت هایی که ایجاد شد هردو تیم نتوانستند گلی به ثمر برسانند. اما در نیمه دوم نماینده بلژیک در دقیقه 15 مسابقه توسط ویکتور بونیفیس به گلزنی رسید.

سردار آزمون بازیکن مورد اعتماد ژابی آلونسو

تیم ژابی آلونسو عقب افتاد و این سرمربی تصمیم گرفت تیم خود را هجومی تر کند تا در خانه خودش بازنده نباشد. آزمون مهاجم تیم در دقیقه 68 به زمین آمد و روند بازی را هجومی تر کرد. در نهایت این بازیکن پاسخ اعتماد آلونسو را به خوبی داد و توانست در دقیقه 83 با پاس گل خودش فلوریون ویرتز را به گل برساند و بازی به تساوی رسید. آنها امیدوار هستند در مسابقه برگشت در خانه سن ژیلواز موفق شوند به مرحله بعد صعود کنند. بازی در پایان 1-1 مساوی شد.

پاس گل سردار آزمون در لورکوزن طلایی شد!

پاس گل سردار آزمون در لورکوزن طلایی شد!

این بهترین ورژن سردار است که توانست در لحظات آخر به داد آلونسو برسد. لورکوزنی ها با درخشش آزمون از شکست در لیگ اروپا فرار کردند و توانستند هنوز امیدوار باشند. بعد از چند نتیجه درخشان در لیگ بوندسلیگا، حالا نوبت به اروپا رسید و شاگردان ژابی در این رقابت پیشرفت قابل قبولی از خود نشان دادند و آنها چند شب قبل با حریف سر سخت خود روبرو شدند. سن ژیل یکی از شگفتی سازهای این فصل از رقابت های لیگ اروپا می باشد که در بای آره نا میهمان بایرلورکوزن است. تیم سرسخت بلژیکی توانست با یک گل نیمه دوم برای دقایقی از حریفش پیش بیفتد اما در نهایت با پاس گل طلایی آزمون و ضربه شوت دیدنی ویرتز بازی به تساوی کشیده شد.

پاس گل سردار آزمون در لورکوزن طلایی شد!

پاس گل سردار آزمون

سردار ترکمن اهل گنبد در این مسابقه نیز از اوایل بازی روی نیمکت حضور داشت. تا مثلث موسی دیابی ، امین عدلی و فلورین ویرتز خط حمله تیم را تشکیل دهند. در این مسابقه عدلی و دیابی عملکرد نا امید کننده ای داشتند. همین باعث شد تا ژابی برای فرار از شکست ستاره ایرانی خود را به درون زمین بفرستد. آزمون در این روزها عملکرد خوبی دارد و در بهترین حالت خودش قرار دارد. و بار دیگر نشان داد هنوز آمادگی لازم برای هر بازی را دارد. او بازی خوبش را به رخ همگان کشید و زمینه ساز تساوی گل بایرلورکوزنی ها شد. سردار بازیکن باهوش که خوب بلد است در پشت مدافعان حریف جایگیری کند و با یک کنترل حرفه ای و پاس دقیق ویرتز را صاحب توپ کرد و این بازیکن با شوت دیدنی دروازه را باز نمود.

سردار ایرانی در ادامه حتی چندین موقعیت خوب برای هم باشگاهی های خودش فراهم کرد و با بدشانسی آنها نتوانسته بودند گلی به ثمر برسانند. حالا مهاجم ایرانی جزوه مهره های اصلی آلونسو و لورکوزن تبدیل شده که در شش بازی قبل نیز توانست آمار فوق العاده ای داشته باشد. چهار تا گل و یک پاس گل در بازی های قبل در کارنامه اش دارد.

پاس گل سردار آزمون

mohamadnd
15 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *