ارزش سردار آزمون در ترنسفرمارکت

ارزش سردار آزمون در ترنسفرمارکت ، مهاجم ایرانی باشگاه بایرلورکوزن یکی از گران قیمت ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال در کشورمان به حساب می آید. در این مطلب از سایت ورزشی به ارزش سردار آزمون در سایت ترنسفر مارکت می پردازیم. در ادامه می توانید از اخبار ورزشی جدید دیدن نمایید.

 

ترانسفرمارکت: ارزش سردار آزمون ۸برابر گرت بیل!

بعد از اینکه تیم ملی ولز میزبان اوکراین برای راه یابی پلی آف به جام جهانی بود و با نتیجه 1-0 پیروز شد. با تگ گل گرت بیل ولز از یک ضربه آزاد و گلزنی در دقیقه 34 دست یافت. ولز در گروه تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 حضور پیدا کرد. بیل ناجی ولز نام گرفت و با گل سرنوشت ساز تیم ملی بعد از 64 سال به جام جهانی رسید. یک نکته قابل توجه درباره کاپیتان ولز که رقیب سردار آزمون در جام جهانی بود و افت شدیدی از لحاظ ارزش نسبت به آزمون در ترانسفرمارکت داشت. ستاره ولزی بعد از 9 سال حضور در رئال مادرید از این تیم جدا شده بود.

ترانسفرمارکت: ارزش سردار آزمون ۸برابر گرت بیل!

کاپیتان تیم ولز در ترانسفر مارکت 3 میلیون یورو ارزش دارد. اما سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن مهره کلیدی تیم ملی در این سایت با ارزش 25 میلیون یورو گران قیمت ترین بازیکن ایرانی است. سردار تا قبل از این تنها 7 میلیون یورو قیمت گذاری شده بود. اما با درخشش و آقای گلی در لیگ روسیه مبلغ ارزش او به 13 میلیون رسید. ارزش بازیکنان معمولا در این سایت به سرعت افزایش پیدا نمی کند. اما سردار زمانی که در روبین کازان حضور داشت تنها 150 هزار یورو قیمت گذاری شد. با حضورش در لیگ روسیه و تداوم در فوتبال اروپا باعث افزایش ارزشش شد. حالا سردار با درخشش در بایرلورکوزن و گلزنی های پی در پی جزو گران قیمت ترین بازیکنان ایرانی است.

ارزش بازیکنان تیم ملی ایران بعد از جام جهانی

ارزش بازیکنان تیم ملی ایران بعد از جام جهانی

مهدی طارمی جای سردار آزمون را بعد از جام جهانی به عنوان گران قیمت ترین بازیکن گرفت. به گزارش سایت ورزشی ، سایت ترانسفر مارکت با پایان مسابقات جام جهانی 2022 ارزش بازیکنان جهان بعد از این تورنمنت بزرگ منتشر شد. قیمت گذاری جدید از سوی ترانسفر مارکت ارزش سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه لورکوزن افت زیادی داشت. آزمون قبل از جام جهانی با ارزش 25 میلیون یورو جزو گران قیمت ترین بازیکنان ایرانی به شمار می رفت. اما با پایان مسابقات جام جهانی ارزش بازیکن نصف شد و به 12 میلیون یورو رسید.

ارزش سردار آزمون در ترنسفرمارکت

سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم لورکوزن قبل از جام جهانی جزو گران ترین بازیکن فوتبال بود. طارمی ستاره پورتو بعد از جام جهانی با 20 میلیون یورو جای سردار آزمون را به عنوان گران ترین بازیکن ایرانی گرفت. علیرضا جهانبخش، سامان قدوس، علی قلی‌زاده، کریم انصاری‌فرد، مهدی ترابی، وحید امیری و شجاع خلیل‌زاده از جمله دیگر بازیکنان تیم ملی ایران هستند که ارزششان بعد از جام جهانی افت کرد. در مقابل ارزش صادق محرمی، حسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی و سید حسین حسینی نسبت به قبل از جام جهانی افزایش یافت.

mohamadnd
12 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *