فرصت سوزی سردار آزمون در لورکوزن

سردار آزمون قطعا یکی از مهاجمان نام آشنای فوتبال ایران است که در بوندسلیگای آلمان توپ می زند. او هنوز فراز و نشیب خاص خودش را دارد و در یک بازی کولاک می کند و گل می زند اما در بازی های بعدی با بدشانسی توپش به درون دروازه جای نمی گیرد. در ادامه سایت ورزشی با فرصت سوزی سردار آزمون در لورکوزن همراه ما باشید.

فرصت سوزی سردار آزمون در لورکوزن

فرصت سوزی سردار آزمون در لورکوزن

در آخرین بازی شب سوم هفته 33 رقابت های بوندسلیگا آلمان در یک شنبه شب تیم بایرلورکوزن در مسابقه خانگی حریف مونشن گلادباخ با نتیجه 2-2 مساوی کرد. موقعیت خودش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به خطر انداخت. بایرلورکوزن آلمان از دقیقه 67 با حضور سردار آزمون در حالی که به یک امتیاز بسنده کرد تا دقیقه 90 در میدان برنده باشد. آمین آدلی در دقیقه 15 و کریم دمیربای در دقیقه 20 بایرلورکوزن را پیش انداخت. اما یوناس هافمن در دقیقه 58 گل تساوی را برای مونشن گلادباخ زد و لارس اشتیندل در دقیقه 90 گل مساوی را برای تیم میهمان به ثمر رساند.

فرصت سوزی سردار آزمون در لورکوزن

در این مسابقه پیرو هینکاپیه در دقیقه 4+90 از ترکیب لورکوزن اخراج شد. بایرلورکوزن با این مساوی توانست 50 امتیازی شود و در جایگاه ششم جدول باقی بماند. اما فاصله این تیم با نزدیک ترین تعقیب کننده اش ولفسبورگ تنها 1 امتیاز افزایش یافته و احتمالا خطر از دست دادن جایگاه ششم برای کسب سهمیه لیگ اروپا در هفته پایانی مسابقات همچنان تیم ژابی آلونسو را تهدید می کند. یاران آزمون باید این بازی را با برد همراه می کردند تا در آستانه کسب سهمیه قرار می گرفتند. اما آنها با یک مساوی در بازی آخر می توانند راهی لیگ اروپا شوند. بایرلورکوزن در هفته پایانی میهمان بوخوم هستند که با این تیم برای فرار از سقوط باید بجنگند. در حالی که ولفسبورگ میزبان هرتابرلین سقوط کرده است. به نظر شما سردار آزمون در این فصل در لورکوزن آلمان فوتبالش را ادامه می دهد؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *