شهاب زاهدی تنها مهاجم پرسپولیس شد، با جدایی عبدی!

شهاب زاهدی تنها مهاجم پرسپولیس شد، شهاب زاهدی با جدایی مهدی عبدی به عنوان تنها مهاجم این فصل باشگاه پرسپولیس ظاهر شد. باشگاه ایرانی که زمانی به عنوان یکی از ثروتمندترین ترکیب های هجومی کشور مطرح می شد، اکنون با خروج بازیکنان کلیدی خود با بحران بزرگی مواجه شد.

شهاب تنها مهاجم سرخ پوشان
شهاب تنها مهاجم سرخ پوشان

شهاب زاهدی تنها مهاجم پرسپولیس شد

پرسپولیس

پرسپولیس فصل گذشته با جذب یورگن لوکادیا موجی به راه انداخت و قدرت تهاجمی خود را تقویت کرد و جایگاه خود را به عنوان یکی از تیم های برتر فوتبال ایران تثبیت کرد. با این حال، چشم انداز در این فصل به طرز چشمگیری تغییر کرد و طرفداران و کارشناسان را متحیر کرد.

جدایی یورگن لوکادیا

جدایی لوکادیا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، آغاز یک سری شکست های چشمگیر برای تیم بود. پریرا وارد فضای خالی لوکادیا شد، اما واکنش زنجیره ای با عذرخواهی یحیی از لئاندرو و دیاباته ادامه یافت و عیسی به سپاهان رفت. برای تشدید چالش ها، علیرضا خدادادی دچار پارگی رباط شد و اخیرا جدایی مهدی عبدی قطعی شد. این باخت ها به معنای خداحافظی پرسپولیس در مجموع 6 مهاجم نسبت به فصل قبل است.

شهاب زاهدی

با توجه به این تغییرات، شهاب که در تابستان توسط پرسپولیس خریداری شد، به عنوان تنها مهاجم باقی ماند در لیست این تیم در کانون توجه قرار گرفت. زاهدی علیرغم پتانسیلی که دارد، هنوز نتوانست دروازه اش را پیدا کند و سنگینی توقعات اکنون ممکن است بر دوش او بیفتد.

شهاب تنها مهاجم سرخ پوشان
شهاب تنها مهاجم سرخ پوشان

غیبت عبدی

غیبت مهدی عبدی باعث ایجاد شکاف قابل توجهی در ترکیب بزرگسالان پرسپولیس شده و گمانه زنی هایی را در مورد حرکت های بعدی این باشگاه به وجود آورد. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه ممکن است گزینه جذب یک مهاجم خارجی را برای پر کردن جای خالی بازیکنان جدا شده بررسی کند.

نتیجه

با پیشروی فصل فوتبال ایران همه نگاه ها به سمت شهاب زاهدی خواهد بود که او نقش تک مهاجم پرسپولیس را بر عهده می گیرد. چالش های پیش رو بدون شک بسیار زیاد است. اما آنها همچنین فرصتی را برای بازیکن جوان فراهم می کند تا توانایی خود را ثابت کند و به این موقعیت برسد.

شهاب زاهدی در تمرینات پرسپولیس
شهاب زاهدی در تمرینات پرسپولیس
Hesam
20 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *