شجاع خلیل زاده در مسیر بازگشت به پرسپولیس

شجاع خلیل زاده در مسیر بازگشت به پرسپولیس قرار دارد؟ شجاع خلیل زاده بازیکن بهنمیری تیم الریان قطر است. پرسپولیس همیشه چشمش به دنبال این مدافع بوده است. ظاهرا حتی باشگاه قطری برای تمدیدش اقدامی نکرده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

بازیکن ایرانی الریان به باشگاه سابق برمی گردد:

بازگشت شجاع به پرسپولیس می تواند یک اتفاق خاص باشد و در صورت عملی شدن می تواند خیال پرسپولیسی ها را از خط دفاع تیم راحت کند. به گزارش سایت ورزشی قرارداد مدافع ملی پوش ایرانی با الریان قطر فعلا تمدید نشده است. پرسپولیس در این فصل مدافعان محکم و قوی نداشت و از این پست رنج زیادی دید.

"</p

آیا شجاع به پرسپولیس می آید؟

این بازیکن بهنمیری تنها در صورتی تمایل به برگشت به تیم سابق خودش را دارد. که تیم فعلی اش یعنی الریان قطر حاضر به تمدید قراردداد با وی نشود. اگرچه شجاع از تیم های ضعیف تر لیگ قطر چندین پیشنهاد دارد. اما به نظر می رسد تنها در صورتی مایل به ماندن در قطر را دارد که الریان با او حاضر به ادامه همکاری بشد. شجاع بازیکن بسیار خوبی است که احتمالا با تلاش های یحیی به پرسپولیس نزدیک خواهد شد. شجاع فصل های درخشانی را در تیم قرمزهای پایتخت داشت. و در لیگ قهرمانان آسیا نیز عملکرد بی نظیر او و کنعانی زادگان توانست پرسپولیس را تا فینال این رقابت ها پیش ببرد. به نظر شما شجاع خلیل زاده در مسیر بازگشت به پرسپولیس قرار گرفته است؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

اخبار ورزشی را در سایت ما بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *