اسکوچیچ در یک قدمی پرتغال!

دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان ایران که توانسته بود ایران را به جام جهانی ببرد. حالا جزو سرمربیان زیر 21 ساله کرواسی است. در ادامه سایت ورزشی با اسکوچیچ در یک قدمی پرتغال! همراه شوید.

 

اسکوچیچ در یک قدمی پرتغال!

شاگردان دراگان اسکوچیچ موفق شدند که بلاروس را در خانه شکست دهند. به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که تیم ملی کرواسی نیاز به کسب یک پیروزی دیگر در مرحله مقدماتی یورو 2024 و راهیابی قطعی به این مسابقات داشت. امیدهای کروات با هدایت دراگان اسکوچیچ در وضعیت تقریبا مشاهده هستند و در دور پلی آف شرایط خوبی بدست آوردند و امروز نیز به برتری رسیدند. تیم فوتبال امید کرواسی با هدایت سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 13:30 به وقت تهران در ورزشگاه آرماویر یکی از مسابقات گروه G مرحله مقدماتی زیر 21 سال یورو را در مقابل تیم بلاروس برگزار نموده و پیروز شدند.

افشاگری اسکوچیچ از برکناری تیم ملی

اسکوچیچ در یک قدمی پرتغال!

 

شاگردان اسکوچیچ در مرحله مقدماتی زیر 21 سال:

شاگردان اسکوچیچ که قبل از این در سه مسابقه مقدماتی زیر 21 سال یورو به دو پیروزی در برابر جزایر فارو و بلاروس رسدیه بودند. و یک مساوی نیز در مقابل یونان بدست آوردند. آنها امروز یک برد شیرین بدست آوردند. فوتبالیست های امید کرواسی در مسابقه خارج از خانه امروز در مقابل تیم زیر 21 سال بلاروس با گلزنی مارین یوبیچیچ به پیروزی یک بر صفر رسیدند. و سومین برد خود را در مرحله مقدماتی این رقابت ها کسب نمودند.

شاگردان اسکوچیچ با این پیروزی در زمین بلاروس با 10 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته اند. آنها با دو امتیاز کمتر نسبت به پرتغال در جدول گروه G مسابقات مرحله مقدماتی زیر 21 سال یورو قرار دارند. آنها شانس زیادی برای صعود از این رقابت ها دارا هستند. باید ببینیم که در روزهای آینده این سرمربی خوش اخلاق و حرفه ای فوتبال جهان چطور تیم ملی کشورش را به دور بعد می رساند؟

mohamadnd
21 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *