اسکوچیچ در راه پرسپولیس

اسکوچیچ در راه پرسپولیس ، دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی تهران یک پیشنهاد جالب از یکی از باشگاه های بزرگ فوتبال آسیا دریافت کرده است. ظاهرا اسکوچیچ فصل آینده در یکی از تیم های تهرانی حاضر خواهد شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا دراگان اسکوچیچ به تیم پرسپولیس می آید؟

سرمربی سابق تیم ملی ایران بعد از اینکه توسط مهدی تاج از سرمربی تیم کنار گذاشته شد. و شانس حضور در جام جهانی را از دست داد، چندین پیشنهاد دریافت کرده بود و حالا ترجیح می دهد مدت زمانی را استراحت نماید. ظاهرا او می خواهد تا پایان فصل به استراحت خودش ادامه دهد.

آیا دراگان اسکوچیچ به تیم پرسپولیس می آید؟

دراگان کرواتی در زمان جام جهانی به قطر سفر کرد تا بازی های کرواسی را از نزدیک تماشا کند. حتی بعد از اینکه جواد نکونام از باشگاه فولاد استعفا نمود، بابت عدم حضور دوباره در راس کادر فنی تیم عذر خواست. البته جدیدا یک پیشنهاد وسوسه انگیز و بزرگتری دریافت کرد. پیشنهادی هیجان انگیز که می تواند او را مجاب کند تا در فصل آینده در فوتبال ایران حضور داشته باشد. او سابقه حضور در تیم های ملوان، خونه به خونه ، صنعت نفت آبادان و فولاد را در کارنامه خودش دارد.

 

اسکوچیچ عامل اصلی حضور تیم ملی در جام جهانی

دراگان اسکوچیچ واقعا سرمربی فوق العاده ای است و در تیم ملی نیز آمار خوبی داشت و توانست تیم را در سریعترین زمان به صورت مقتدرانه به جام جهانی ببرد. حالا شایعات عجیبی مطرح شده که اسکوچیچ در فصل آینده سرمربی پرسپولیس خواهد شد. باشگاه پرسپولیس در حالی قهرمان نیم فصل لیگ برتر در سال قبل شد که حالا 4 امتیاز با سپاهانی ها اختلاف امتیاز دارد و احتمال اینکه قهرمانی را از دست بدهد نیز برای آنها وجود دارد. گل محمدی در آخرین بازی لیگ در ورزشگاه آزادی 10 نفر از سپاهانی ها شکست خورد. این شکست از سپاهان باعث شد تا جایگاه دوم را نیز به استقلال تقدیم کند.

اسکوچیچ عامل اصلی حضور تیم ملی در جام جهانی

اخباری که نشان می دهد مدیریت باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته برای فصل آینده با گل محمدی خداحافظی کند. آنها به دنبال یک شخصیت جدید در تیم خود هستند. باشگاه پرسپولیس حتی مذاکرات اولیه خود را با این مربی کرواتی در فصل آینده شروع کرده اند. به احتمال زیاد سرمربی سابق تیم ملی جزو گزینه های اصلی جایگزین یحیی گل محمدی است. گل محمدی نیز با رقم 90 میلیارد تومانی به باشگاه گل گهر سیرجان خواهد رفت.

 

چطور اسکوچیچ به پرسپولیس پیشنهاد شد؟ آیا پروژه برانکو دوم کلید خواهد خورد؟

ظاهرا جایگزینی دراگان اسکوچیچ در نیمکت پرسپولیس با یحیی گل محمدی جدی شده است. سرمربی سابق تیم ملی را یک پیشکسوت پرسپولیس به تیم معرفی نموده است. شخصی که مربی کرواتی را معرفی نمود گفت: اسکوچیچ یک برانکوی جوان است و موفقیت های او را تکرار می کند. آیا اسکوچیچ می تواند هدایت تیم بزرگ و پرحاشیه ای همانند پرسپولیس را به عهده بگیرد؟

چطور اسکوچیچ به پرسپولیس پیشنهاد شد؟

از اول فصل با گل محمدی مشکل داشتند!

خبرهایی در چند روز اخیر انتشار پیدا کرد که گل محمدی از باشگاه پرسپولیس استعفا خواهد داد و یا برکنار می شود. احتمال حضور یک سرمربی کرواتی در تیم مطرح شده است. نام اسکوچیچ در چند هفته قبل در رسانه ها و طرفداران باشگاه مطرح شده است. البته فعلا هواداران هیچ واکنش مثبتی به این موضوع نداشتند و باشگاه نیز آن را تکذیب نموده است. گل محمدی بعد از باخت تیمش در مقابل سپاهان دچار تزلزل شد. و این مربی ایرانی نیز موقعیتش در خطر افتاده است. اگر گل محمدی امسال یکی از دو جام را نتواند بگیرد در فصل آینده نمی تواند روی نیمکت تیم قرمز حضور داشته باشد.

از اول فصل با گل محمدی مشکل داشتند!

قطعا اگر پرسپولیس قهرمان لیگ برتر نشود، گل محمدی یا به گل گهر سیرجان می رود، یا یک سال استراحت می کند و یا اینکه به یک تیم خارجی یا عربی خواهد رفت. قطعا یکی از گزینه های اصلی جانشینی او اسکوچیچ است. اما مسئولان باشگاه پرسپولیس عنوان کردند که تمام این حرف و حدیث ها شایعه است و یک جریان مشکوکی وجود دارد که از اول فصل با گل محمدی مشکل داشت و حالا می خواهد نام اسکوچیچ را در کنار ایشان برای جایگزینی مطرح نماید. فعلا موضع باشگاه حمایت از کادر فنی پرسپولیس است.

سرمربی پرسپولیس در فصل بعد

آیا اسکوچیچ در راه پرسپولیس است؟

چیزی که فعلا مشخص است یحیی سرمربی تیم پرسپولیس است. فعلا هیچ مذاکرات مستقیم و غیر مستقیمی با اسکوچیچ صورت نگرفته است. افرادی چنین شایعاتی را مطرح می کنند که با آقا یحیی مشکل دارند. در حالی که تیم ما همچنان به قهرمانی در لیگ پیش رو امید دارد و همه ما این موضوع را خوب می دانیم. ما 7 بازی آینده در مقابل تیم هایی همانند مس رفسنجان را پیش روی خود داریم. انشالله این جریان های مشکوک و خطرناک دست از سر پرسپولیس بر دارند و تیم ما باید به آرامش کامل خودش بازگردد. امیدواریم هرکسی که در باشگاه می آید هواداران را خوشحال کند.

آیا اسکوچیچ در راه پرسپولیس است؟

به نظر شما اسکوچیچ در راه پرسپولیس است؟ نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *