حمایت وحید قلیچ از استقلال

حمایت وحید قلیچ از استقلال ، یکی از پیشکسوت های باشگاه پرسپولیس که همیشه اظهارنظر جنجالی و پرحاشیه زیادی درباره تیم های لیگ برتری مطرح می کند، وحید قلیچ است. او در جایگاه یک پرسپولیسی جدیدا از باشگاه استقلال حمایت کرد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

چرا وحید قلیچ از استقلال حمایت کرد؟

وحید قلیچ یکی از پیشکسوت ها و هواداران دو آتیشه پرسپولیس در اظهارنظر جالب از تیم استقلال حمایت کرد. این اظهارات شاید از دیدگاه برخی از پرسپولیسی ها اقدامی باشد که هر فوتبالیستی جرات و جسارت انجامش را نداشته باشد. او به مخاطبین قول داد که اگر استقلال قهرمان شود، در جشن قهرمانی این تیم شرکت می کند. حتی وقتی به جشن قهرمانی تیم استقلال تهران می رود مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد و کارهای او در فضای مجازی بارها دیده می شود.

چرا وحید قلیچ از استقلال حمایت کرد؟

این اقدام ها و کارهای هوشمندانه با لحن و ادبیات ساده برای مردم ایران دلچسب است و به همین خاطر وحید خان امروز به شخصیت مهم و مطرحی در جامعه تبدیل شده و در اینباره می توانیم از ویدیوهای او شناخت داشته باشیم. وحید قلیچ تشنه دیده شدن است و برای اینکار حتی خودش را در معرض بحث و جدال با دیگر چهره ها قرار می دهد و این خودش یک عامل مهم برای مطرح شدن در فضای مجازی است.

سرمربی پرسپولیس در فصل بعد

واکنش قلیچ به قهرمانی استقلال در سال قبل:

پیشکسوت پرسپولیسی درباره قهرمانی لیگ برتر استقلال تهران در سال قبل صحبت هایی را انجام داد. پیشکسوت دنیای فوتبال درباره قهرمانی استقلال گفت: من درباره این بازی چه بگویم؟ حرفی برای گفتن باقی می ماند؟ من هیچ بار فنی از باشگاه پرسپولیس ندیده ام و با این روش بازی واقعا حالم بهم خورد و برای خودم تاسف می خورم که تا دقیقه آخر این بازی را نگاه می نمایم. سپاهان واقعا تیم خوبی است و برای تیمشان احترام قائلم. پرسپولیس باید مقابل چنین تیمی آنقدر بی چاره عمل کند و در زمین اسیر تاکتیک های حریف شوند؟

قلیچ افزود: از یحیی گل محمدی و فنایی و بقیه اعضای کادر فنی پرسیدم چرا با پرسپولیس اینکار را کردید؟ چه به روز تیم برانکور آورده اید؟ باید دو فصل می گذشت تا عیار شما مشخص شود؟ اصلا معلوم نیست چه چیزی دارید؟ گل محمدی یاد گرفت که هر هفته قهر کند. الان واقعا وقت قهر کردن است؟ به جای قهر کردن باید بروی برای همیشه. بهتر است بقچه ات را جمع کنی و با یک خداحافظی خوشحالمان کنی.

واکنش قلیچ به قهرمانی استقلال در سال قبل

حمایت وحید قلیچ از استقلال

پیشکوست باشگاه پرسپولیس درباره بهبود اوضاع تیم گفت: اصلا بحث رفتن یک شخص و دو نفر نیست. سیستم باشگاه باید تغییر پیدا کند. از هیات مدیره تا کادر فنی و … باید سیستم جدیدی به تیم اضافه شود و اوضاع بهتر گردد. البته من امیدی ندارم با این مربی قهرمان شویم. مربی باید خارجی باشد و رفیق بازی فایده ندارد و مربی گلرها باید شخص کاربلدی باشد.

قلیچ درباره قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت: من این حرف ها را می زنم و البته می دانم خیلی ها دوست ندارند و به من فحش می دهند. باید حقیقت را بگویم. استقلال تا اینجای فصل بدون شکل جلو آمد و شایسته قهرمانی است من به تیم استقلال تبریک می گویم. قهرمانی تیم قطعا نیاز به موارد فنی دارد. چرا نباید از یک تیم شایسته تعریف کرد؟ من به آنها تبریک می گویم.

وحید قلیچ در پایان صحبت هایش گفت: امیدوارم این سه هفته هم به خیر بگذرد. اعضای کادر فنی باید کلاه خود را سفت بچسبند و همین دومی را نیز از دست ندهند. با این وضعیت که من می بینم که احتمالا دومی را هم می دهیم و به رتبه پایینتر خواهیم رسید.

 

مصاحبه وحید قلیچ درباره حمایتش از باشگاه استقلال :

در روزهای قبل با اظهارنظرهای تان خیلی ها شما را نفوذی استقلال عنوان کردند؟

واقعا برای اشخاصی که چنین فکری درباره من می کنند متاسفم. درباره فرهاد مجیدی حرف زدم و صحبت هایش بعد از بازی با آلومینیوم اراک که صحت گفته هایم را تایید نمود و دیدید چطور پشت کاپیتان تیمش درآمد. او گفت چون تلویزیون تصویرش را نشان داده است و او هم به تلویزیون نرفت. واقعا به فرهاد مجیدی آفرین می گویم. شنیدم که گفت من بچه ناصر حجازی هستم. اصلا زیر بار حرف زور نمی روم. باید بقیه یاد بگیرد. زنده باد وریا غفوری که زبان میلیون ها ایرانی شد و به مسئولین گفت که به فکر آنها باشد. وریا خیلی با غیرت است.

حمایت وحید قلیچ از استقلال

شما نگران حمایت از استقلال نیستید و اینکه احتمال حرف و حدیث ها وجود دارد؟

حرف و سخن پشت من زیاد است. برخی می گویند من خائن هستم و نفوذی استقلال هستم. برخی گفتند از تیم استقلال پول گرفتم که از آنها تعریف کنم. در صورتی که بنده اعتقاد دارم کار خوب را باید بیان کرد. هر استقلالی یک هزاری به من داده بیاید ده برابرش را پس بگیرد. تهمت نباید به مردم بزنید و این گناه دارد. اگر حرفی می زنیم باید پایش بیاستیم. فرهاد مجیدی شخصیتی که همه جوره تیمش را ساپورت کرد. من اصلا دروغ نگفتم. استقلالی ها بیشتر هوای همدیگر را دارند و در مسائل مالی بهم کمک می کنند. آیا کادر فنی پرسپولیس جرات اینکار را دارد؟ استقلال جان خود را برای فرهاد و بازیکنان می دهد. به همین خاطر قهرمان قبلی لیگ برتر شدند.

 

با حرف های خود چه چیزی را ثابت می کنی؟

می خواهم بگویم که من صلاح تیممان را می خواستم. صلاح باشگاه پرسپولیس را دانستم. علاقه نداشتیم که تیم ما سوم جدول شود. تا دیروز اصلا سخنی نگفتم و تیم نمی خواستم به حاشیه برود تا بعدا متهم نشویم. اما الان اگر فاصله استقلال و پرسپولیس یکی دو امتیاز بود از تیم حمایت می کردیم ولی شما وقتی تیمتان اول هم نیست و دیگر با دومی و سومی هیچ فرقی ندارد. برخی می گویند من برای پرسپولیس حاشیه درست کردم. این تیم از هم پاشید و دیگر فرقی ندارد. من می گویم فرهاد مجیدی باعث شد تا تیم آنها قهرمان شود.

حمایت وحید قلیچ از استقلال

منظورتان چه افرادی است؟

شخصیت هایی که پولدار هستند و ماشین های شاسی بلند دارند و خانه هایشان بالای شهر است. حساب بانکی آنها بیش از 10 صفر دارد. آنها باید برای تیم پرسپولیس دل بسوزانند. اما هیچکس نیست که دلش بسوزد. متاسفانه افرادی دورو بر پرسپولیس هستند که فقط به فکر جیب خود می باشند. هواداران و مردم عاشق همیشه غصه تیم را می خورند و بعد هر باخت گریه و زاری می کنند. بخدا اگر آقایان وقتی از تمرین به خانه می آیند، سرسوزن دل آنها به حال هوادار نمی سوزد. مردم با بدبختی و نداری به ورزشگاه می آیند تا تیم مورد علاقه خود را تشویق نمیاند. ولی این آقایان هیچ دلی نمی سوزانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *