اسپانیا، ایتالیا و کرواسی در گروه مرگ یورو

قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های یورو 2024 دیشب در هامبورگ آلمان برگزار شد و در سخت ترین گروه این رقابت ها تیم های اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و آلبانی روبروی هم قرار می گیرند. در ادامه سایت ورزشی با اسپانیا، ایتالیا و کرواسی در گروه مرگ یورو همراه شوید.

 

اسپانیا، ایتالیا و کرواسی در گروه مرگ یورو

به گزارش سایت ورزشی، قرعه کشی یورو 2024 آلمان انجام شد و تیم ها حریف های خود را شناختند. در گروه اول این رقابت ها بر طبق انتظار آلمان میزبان قرار گرفت و با اسکاتلند و مجارستان و سوئیس هم گروه شد. بازی شاگردان ناگلزمان در مقابل اسکاتلند بازی افتتاحیه یورو است. در گروه B نیز اسپانیا از سید 1 در آن قرار گرفت. آلبانی ، کرواسی، ایتالیا مدافع عنوان قهرمانی حضور دارند. انگلیس که از مدعیان اصلی این رقابت ها است در گروه C قرار گرفته و با دانمارک، اسلوونی و صربستان هم گروه شده اند. فرانسه دیگر مدعی اصلی این رقابت ها نیز در برابر هلند و اتریش قرار گرفت و پرنده پلی آف A نیز به عنوان تیم چهارم گروه افزوده می شود. پلی آف A بین تیم های لهستان، ولز، فنلاند و استونی برگزار می گردد.

اسپانیا، ایتالیا و کرواسی در گروه مرگ یورو

در گروه E بلژيیک با رومانی و اسلواکی قرار دارد و تیم برنده پلی آف B نیز جزو آخرین تیم به این گروه می آید. در نهایت گروه F نیز پرتغال، ترکیه، جمهوری چک هم گروه هستند. برنده پلی آف C نیز بین تیم های گرجستان، یونان، قزاقستان و لوکزامبورگ برگزار خواهد شد که این سه تا تیم نیز یکی به عنوان تیم آخر اضافه می شود. بازی افتتاحیه این مسابقات در تاریخ 25 خرداد سال 1403 ساعت 22:30 برگزار می شود. بازی های مرحله گروهی تا 6 تیر ادامه می یابد. مرحله یک هشتم مسابقات از 9 تا 12 تیر برگزار می شود. بازی های یک چهارم در روزهای 15 و 15 تیر و نیمه نهایی نیز در روزهای 19 و 20 تیر ماه برگزار می گردد. فینال این مسابقات هم در تاریخ ۲۴ تیر برگزار می‌شود.

اسپانیا، ایتالیا و کرواسی در گروه مرگ یورو

 

گروه‌بندی کامل یورو ۲۰۲۴

گروه‌بندی کامل یورو ۲۰۲۴

برنده پلی‌آف C به گروه F می‌رود

گروه F

ترکیه
برنده پلی‌آف C
پرتغال
جمهوری چک

 

 

برنده پلی‌آف B به گروه E خواهد رفت.

گروه E

گروه E

بلژیک
اسلواکی
رومانی
برنده پلی‌آف B

 

برنده پلی‌آف A در گروه D قرار خواهد گرفت.

گروه D

گروه D

برنده‌ پلی‌آف A
فرانسه
هلند
اتریش

 

 

صربستان هم‌گروه انگلیس، دانمارک و اسلوونی در گروه C شد.

گروه C

گروه C

انگلیس
دانمارک
اسلوونی
صربستان

 

 

ایتالیا، قهرمان دوره پیش هم به گروه B رفت.

گروه B

گروه B

اسپانیا
آلبانی
کرواسی
ایتالیا

 

سوئیس به عنوان اولین تیم سید ۴ به گروه A رفت و هم‌گروه آلمان، مجارستان و اسکاتلند شد.

گروه A

گروه A

آلمان
مجارستان
اسکاتلند
سوئیس

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *