بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

مهدی قائدی مهاجم تیم اتحاد کلباء در مسابقه دیشب شاهکار کرد. در جریان پیروزی 4-2 اتحاد کلباء قائدی توانست دو گل بزند و 2 تا پنالتی به سود تیمش بگیرد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید با بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

به گزارش سایت ورزشی، در یک مسابقه از هفته نهم رقابت های ادنوک لیگ امارات، اتحاد کلباء میهمان الامارات بود و در یک شب فوق العاده با درخشش بی نظیر مهدی قائدی با نتیجه 3-2 به پیروزی دست یافت و به جایگاه نهم جدول صعود نمود. کلباء این بازی را قوی شروع کرد و در 18 دقیقه اولیه مسابقه دو گل توسط وینگر ایرانی زده شد. ابتدا و در دقیقه 6 مسابقه روی پاس در عمق دیدنی گوستاوو، قائدی وارد محوطه جریمه شد و بعد از یک سر توپ تماشایی و دیدنی، ضربه این بازیکن با عبور از بین پاهای گلر الامارات درون دروازه جای گرفت.

چند دقیقه بعد نیز مهدی توانست گل تقریبا مشابه را بزند. این بار دنیل بسا با یک پاس عمق دیدنی، بازیکن ایرانی کلباء را صاحب موقعیت تک به تک با گلر تیم مقابل کرد و با ضربه او اینبار نیز از بین پاهای دروازه بان توپ عبور کرد و وارد دروازه شد تا مسابقه 2-0 شود.

درخشش مهدی قائدی در تیم فرهاد مجیدی

بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

 

بازی حساس الامارات و اتحاد کلباء با درخشش ستاره ایرانی

تیم الامارات در دقیقه 38 مسابقه یکی از گل ها را جبران نمود. بر روی ارسال السنوسی الهادی روی دروازه، توپ در تیر دوم به فهد بدر رسید و این فوتبالیست با یک شلیک روپای دیدنی یکی از گل ها را جبران نمود. در دقیقه های پایانی نیمه اول نیز کلباء فرصت های بی نظیری داشت. ابتدا ضربه دنیل بسا در محوطه جریمه به طرز خطرناکی از بالای دروازه بیرون رفت. سپس شوت تماشایی قائدی از پشت محوطه جریمه را سنگربان الامارات به کرنر فرستاد.

بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

در ابتدای نیمه دوم نیز قائدی بازهم درخشش برای تیم خودش داشت. او بعد از ورود به محوطه جریمه با خطای احمد عیسی سرنگون شد و داور یک خطای پنالتی به نفع اتحاد کلباء گرفت. دنیل بسا پشت توپ ایستاد و آن را به درون دروازه جای داد و بازی 3-1 شد. اما در ادامه شب درخشان این ستاره ایرانی ادامه یافت و اینبار در محوطه جریمه الامارات با خطای لیتیری مهاجم جوان و برزیلی میزبان سرنگون شد. داور بعد از بازبینی صحنه توسط VAR یک پنالتی دیگر برای کلباء اعلام کرد. آندرس وومبرگر پشت توپ ایستاد و آن را به گل چهارم تیمش تبدیل نمود.

بهترین شب زندگی قایدی در امارات!

گل دقیقه 76 الامارات:

البته این پایان کار نبود و تیم میزبان در دقیقه 76 به گل رسید. ارسال فهد بدر از سمت چپ روی دروازه با ضربه سر پاکو آلکاسر وارد دروازه شد تا نتیجه بازی 4-2 شود. در نهایت این مسابقه با همان نتیجه به سود کلباء به اتمام رسید. شاگردان فرهاد مجیدی به امتیاز 11 رسیده اند و به جایگاه نهم جدول صعود نمودند. مهدی قائدی نیز 86 دقیقه در میدان حضور داشت.

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *