شانس به فوتبالیست متجاوز چشمک زد

دنی آلوز بازیکن فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا یکی از پیچیده ترین پرونده های تجاوز را داشت. ظاهرا حالا شاکی پرونده دنی مشکلی با دریافت غرامت ندارد. این می تواند حکم نهایی ستاره اسبق بارسلونا را سبک تر نماید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. شانس به فوتبالیست متجاوز چشمک زد.

شانس به فوتبالیست متجاوز چشمک زد

به گزارش سایت ورزشی، مایکا ناوارو خبرنگار لاونگورادیا شب قبل اعلام نمود که شاکی پرونده دنی آلوس حالا می خواهد غرامت سنگین دریافت نماید. در حالی که او قبل از این درخواست کرده بود آلوس محاکمه و طولانی مدت زندانی شود. دنی آلوس در ژانویه به این زن در کلوپ شبانه تجاوز کرده است. در 10 ماه قبل با این اتهام زندانی بوده است. قاضی حتی حاضر به قبول وثیقه برای آزادی موقت او نشده است. این بازیکن برای تیم ملی برزیل و باشگاه بارسلونا بازی های مختلفی انجام داده است. این فوتبالیست سالهای سال برای برزیل بازی کرده است. حتی در بارسلونا نیز عملکرد خوبی داشت. به دلیل تجاوز و اتهام آزار و اذیت در زندان قرار دارد.

نامه عاشقانه دنی آلوس برای همسرش از زندان!

تابستان قبل در مذاکراتی بین دادستان و وکیل آلوس، پیشنهاد مطرح شد که دنی اتهام خودش را قبول دارد و در عوض نیز با پرداخت غرامت می تواند آزاد شود. ولی دنی آلوس این پیشنهاد را نپذیرفت و همچنان مدعی آن است که تجاوزی در کار نبود و همه چیز با رضایت طرفین بوده است. حالا در حالی که ایشان منتظر برگزاری اولین جلسه دادگاه خودش است. شاکی این پرونده راضی به دریافت غرامت و خسارت شده است. و در عوض حکم نهایی آلوس را سبک تر نماید. آلوس اگر در دادگاه محکوم شود، تا ۲۰ سال زندان در انتظار او خواهد بود ولی حالا با غرامت شاید آزاد شود یا حبس او تنها سه سال باشد. به نظر شما چه حکمی در انتظار این بازیکن کهنه کار برزیلی است؟

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *