این ستاره ی اسپانیایی بدشانس ترین بازیکن جهان است

این ستاره ی اسپانیایی بدشانس ترین بازیکن جهان است. دنی اولمو، ستاره اسپانیایی لایپزیگ، در یک رویارویی میخکوب کننده بین RB لایپزیگ و رئال مادرید، خود را در مرکز لحظه ای دلخراش دید که می توانست روند بازی را تغییر دهد. با این حال، شانس با او یار نبود زیرا ضربه ثانیه آخر او به تیر دروازه برخورد کرد و هواداران و هم تیمی ها را در ناباوری فرو برد.

این ستاره ی اسپانیایی بدشانس ترین بازیکن جهان است

بدشانسی اولمو در بازی مقابل رئال

بازی به لحظات پایانی خود رسید که اولمو با یک ضربه آماده توپ را به سمت دروازه رئال فرستاد. چند سانتی متر دورتر از موفقیت، توپ با کمانه از تیر افقی عبور کرد و گل دوم حیاتی لایپزیگ را که می توانست بازی را به وقت اضافه مجبور کند، از دست داد. با به صدا درآمدن سوت پایان، رئال مادرید به دلیل برتری خود از بازی رفت، جایگاه خود را در دور بعد تضمین کرد.

اولمو مقابل رئال
اولمو مقابل رئال

صحبت های اولمو بعد از بازی

اولموی افسرده با انعکاس فرصت از دست رفته ابراز ناراحتی کرد و گفت: “ما جلوی دروازه خوب نبودیم و قدرت پایان ما بالا نبود. باید گل اول را به رئال می زدیم، اما آنها جلو افتادند. یک ضدحمله و بازی سخت شد. گل تساوی را زدیم و بعد از آن هر چه گل زدیم حساب نشد.”

لحظه ی تلخ برای ستاره ی لایپزیش

اولمو که خود را “بدشانس ترین بازیکن زمین در آن شب” می دانست، از طعم تلخ این شکست ابراز تاسف کرد. فرصت سوزی در ثانیه های پایانی می توانست بازی را به وقت اضافه کشاند و به لایپزیگ فرصت دیگری برای تغییر جزر و مد بدهد. اولمو علیرغم بازی خوب مقابل حریف قدرتمندی مانند رئال مادرید، به قدرت همیشگی غول های اسپانیایی اذعان داشت.

ادامه فصل با لایپزیش

اولمو با تاکید بر نیاز به استقامت و اراده در مواجهه با ناملایمات گفت: “ما سرمان را بالا می گیریم و به بقیه فصل فکر می کنیم.” سخنان هافبک اسپانیایی احساسات ترکیبی از ناامیدی و غرور را در بر می گیرد و حواشی خوبی را نشان می دهد که موفقیت در دنیای فوتبال را تعیین می کند.

این ستاره ی اسپانیایی بدشانس ترین بازیکن جهان است
این ستاره ی اسپانیایی بدشانس ترین بازیکن جهان است

نتیجه

از آنجایی که لایپزیگ دوباره جمع‌بندی می‌شود و تمرکز خود را به چالش‌های آینده تغییر می‌دهد، این نزدیکی به عنوان یادآوری تلخ از غیرقابل پیش‌بینی بودن بازی زیبا خواهد بود. و طرفداران را به تعجب می‌اندازد که چه اتفاقی می‌افتد که می‌توانست فیلمنامه RB لایپزیگ را در این بازی سرنوشت‌ساز بازنویسی کند.

Hesam
7 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *