حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس

وحید قلیچ دروازه بان قدیمی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس همیشه جنجال و حواشی خاص خودش را دارد. برخی اعتقاد دارند که او بیشتر در فضای مجازی به دنبال دیده شدن است. گاهی با تتلو عکس می گیرد و گاهی نیز با گل محمدی دشمن درجه یک می شود. حتی چند وقت پیش با ناصر محمد خانی دست نداد. حضور قلیچ در تمرینات استقلال باعث شد تا پرسپولیسی ها بگویند او دیگر جزو پرسپولیس نیست. اما آقا وحید همیشه از قرمزها در برهه های مختلف حمایت کرده است. در ادامه سایت ورزشی با مطلب حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس همراه ما باشید.

 

آیا وحید قلیچ استقلالی شد؟

وحید قلیچ با اینکه یکی از طرفداران پرپاقرض پرسپولیس و از پیشکسوتان باشگاه قرمزهای پایتخت به حساب می آید. حتی در برخی بازیهای مهم در جایگاه ویژه باشگاه حضور داشت و مسابقه را از نزدیک تماشا می کرد. اما این دروازه بان قدیمی در چند سال اخیر کم حاشیه نداشته است. قلیچ در 65 سالگی به سر می برد و در اینستاگرام نیز حسابی جنجال می آفریند. در یک پست اینستاگرامی در دربی صدم مدعی شد که پنالتی برای استقلال گرفته نشد.

حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس

دربی 100 با پیروزی پرسپولیس تهران به اتمام رسید. حواشی بازی حساس همیشه ادامه دارد و استقلالی ها اعتقاد داشتند که داور یک پنالتی به نفع آنها نگرفت. وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس این روزها رنگ عوض کرد و طرفدار استقلال شده است. و در اینستاگرام صحنه های جنجالی دربی را بررسی می کند. او این مسابقه را با بازی میلان و ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا مقایسه کرد.

 

آیا حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس صورت گرفت؟

قلیچ دروازه بان قدیمی و بزرگ و قابل احترامی است. رفتارهای او جای سوال و تعجب دارد که باید در جایگاه یک مرد بزرگ و پیشکسوت قرار بگیرد. اما او متاسفانه کارهایی انجام می دهد که دل هواداران پرسپولیس را می شکند. به گفته محمود شافعی پیشکسوت باید خیلی مواظب رفتارهایش باشد. شافعی در ادامه گفت: امیدوارم مسئولان باشگاه ها از پیشکسوتان حمایت نمایند و در جلسات دورهمی نباید این افراد میان سال احساس تنهایی کنند.

حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس

وحید قلیچ دروازه بان سابق پرسپولیس به دلیل توهین ها و حضور در باشگاه رقیب ، دیگر حق ورود به محل تمرین سرخپوشان را ندارد. حتی با یحیی گل محمدی نیز شدیدا اختلاف دارد. وحید قلیچ بازیکن و مربی سابق پرسپولیس در سال های قبل مواضع جنجالی زیادی در فضای مجازی مطرح کرد. او حتی استوری هایی در جهت حمایت از استقلال منتشر کرد و نشان می داد ظاهرا او دیگر چندان به پرسپولیس گل محمدی اهمیت نمی دهد.

حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس

حمایت وحید قلیچ از پرسپولیس

البته در زمان های گذشته وحید خان از تیم پرسپولیس با عشق یاد می کرد و همیشه غیرت خودش را نسبت به قرمزها نشان می داد. در سال های اخیر ظاهرا با مدیران این باشگاه اختلاف پیدا کرده و برخی او را ناراحت کردند و به همین خاطر از لج برخی افراد به تیم استقلال روی آورد. وحید قلیچ، دروازه‌بان و مربی سابق باشگاه پرسپولیس به کمپ مرحوم حجازی رفته است.

و وحید قلیچ با ساپینتو دیدار کرد و ضمن تعریف و تمجید از سرمربی استقلال رسما اعلام کرد طرفدار مهدی قایدی است! حضور وحید قلیچ در تمرین استقلال کاملا فضای فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داد که خشم پرسپولیسی ها و هواداران این تیم را به دنبال داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *