رابطه رامین رضاییان و مندی وکیلی

رامین رضاییان یکی از فوتبالیست های تکنیکی و حرفه ای فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم های پرسپولیس و اوستنده بلژیک و الدحیل و سپاهان و … را در کارنامه اش دارد. او جزو چهره های جذاب فوتبال است که رابطه خصوصی اش با مندی وکیلی و آنا وکیلی فاش شد. در ادامه سایت ورزشی با رابطه رامین رضاییان و مندی وکیلی همراه شوید.

 

مهدی طارمی و رامین رضاییان با خواهران وکیلی!

برخی از شبکه های اجتماعی فاش نمودند که طارمی و رضاییان با دو خواهر ایرانی ساکن در انگلستان رابطه دوستانه برقرار کردند. آنا و مندی زمانی که رامین رضاییان در قطر حضور داشت با این دو خواهر ملاقات داشته است. البته به طور رسمی هیچ عکس و فیلمی از آنها منتشر نشده است. جز چند تصاویر لایو اینستاگرامی از خواهران وکیلی که تصویر رضاییان و طارمی در گوشه تصویر دیده می شود.

رابطه رامین رضاییان و مندی وکیلی

مندی وکیلی متولد 1370 که یک سال از خواهر خودش آنا کوچکتر است. این دو خواهر رابطه نزدیک و صمیمی باهم دارند. مندی دوستان مشترک زیادی دارد و روابط مختلفی با دوستانش برقرار می کند. مدل جذاب و زیبا و با روابط اجتماعی بالا است. او جزو مدل های مشهور اینستاگرامی است که حتی با دن بیلزریان نیز رابطه داشت و باعث معروفیت بیشتر شد. دن یک قمار باز مشهور که از سال 2007 تا حالا در زمینه شرط بندی و قمار فعالیت می کند. او به دلیل زندگی مجلل و مرفه اش در اینستاگرام مشهور است.

رابطه رامین رضاییان و مندی وکیلی

رابطه رامین رضاییان و مندی وکیلی

شایعات رابطه فوتبالیست ساروی با خواهران مندی تا مدت ها نقل محافل بود. در برخی منابع حتی بیان شد که آنها باهم ازدواج کردند. البته فقط به دلیل حضور این دو خواهر که در هتل مهدی طارمی و رامین رضاییان حضور داشتند. و با آنها عکس گرفتند، شایعات به وجود آمد. رضاییان همه اینها را شایعه دانست. و حتی کار تا جایی پیش رفت که پای فدراسیون نیز به این وسط کشیده شد. حتی برخی عنوان کردند شاید این دو بازیکن فوتبال مورد مواخذه قرار بگیرند. اما هردوی آنها از دوستی و رابطه با دو خواهر وکیلی امتناع کردند. و حواشی فراوان تا مدت ها در تیتر روزنامه ها و رسانه های مختلف قرار داشت. رامین تمامی این ها را شایعه ای بیش ندانست.

رابطه رامین رضاییان و مندی وکیلی

هنگامی که ارتباط مندی و آنا وکیلی با مهدی طارمی و رامین رضاییان لو رفت. با استوری مندی در دیسکو دبی بود. که مهدی طارمی نیز در همان دیسکو استوری گذاشته بود. و ارتباط آنها با این دو خواهر خیلی زود پخش شد. مهدی طارمی با این دو خواهر آنا وکیلی و مندی در ارتباط بود. که در فضای مجازی نیز پخش شد و ماجرا از این قرار بوده است. که مهدی طارمی و رامین رضاییان که در آن موقع در قطر بودند برای چند روز عازم دبی می شوند. و در هتلی که از قضا آنا و Mandi در آن هتل بودند ساکن می شوند. در دیسکو نیز با همدیگر دیده شده بودند. و همین حاشیه ها توانست انها را معروف تر بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *