جنجال تاج تمامی ندارد!

مهدی تاج از جمله شخصیت های مدیریتی در فوتبال ایران است که در سال های اخیر اشتباهات زیادی داشت. البته هر بار سعی می کند از پاسخگویی به مشکلات و زیرساخت های فوتبال ایران نظیر پرونده ویلموتس و ناکامی با کی روش در رقابت های جام جهانی طفره برود. ظاهرا جنجال تاج تمامی ندارد! در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و بهانه ها:

تاج رئیس فدراسیون فوتبال در پرونده هایی نظیر ماجرای ویلموتس اصلا مدیریت خوبی نداشت. حتی بعد از انتخاب مجدد به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال با لجبازی کار خودش را کرد و اسکوچیچ را راهی خانه کرد تا کی روش ناکام را به تیم ملی بیاورد. کی روش عملکرد ضعیفی در جام جهانی قطر با تیم ملی فوتبال داشت. مهدی تاج این روزها به هر دری می زند تا از پاسخگویی طفره برود. قطعا او یکی از متهمان ردیف اول پرونده ویلموتس سرمربی خارجی و سابق تیم ملی است. هنوز ابهامات درباره قرارداد بحث برانگیز مارک وجود دارد. البته تاج در قامت ناجی فوتبال ایران ظاهر شده و سعی می کند از آن دفاع کند.

مهدی تاج مرد اصفهانی فوتبال ایران به دلیل قرارداد سنگین با مرد بلژیکی زیر ذره بین قرار گرفت. حتی به بهانه اینکه بیماری قلبی دارد، صندلی ریاست فدراسیون فوتبال را با چنگ و دندان چسبید. بعد رها کرد و سپس با نوشتن استعفا از فدراسیون فوتبال کنار رفت. دوباره در تابستان 1401 به صندلی فدراسیون تکیه زد. حالا به جای اینکه از ملت ایران عذرخواهی کند و خودش را مقصر بداند، درد قلب خود را بهانه قرار داده تا شاید مصلحتی برای خروج از فشارها و تنبیه بابت قرارداد با ویلموتس باشد. مهدی تاج و اعضای هئیت رئیسه پای قرارداد ویلموتس را امضاء کرده و دستکم از قراردادش اطلاع داشتند. قطعا باید به عنوان متهم به دادسرای تهران معرفی شوند.

جنجال تاج تمامی ندارد!

جنجال تاج تمامی ندارد!

حالا به جای اینکه مورد ماخذه قرار بگیرد با سری بالا دوباره برگشته و مدعی نجات فوتبال ایران است! شاید یکی از سوالاتی که در ذهن شکل می گیرد این استکه قلب رنجورش در فاصله اندک خوب شده و حالا نسخه شفابخش برای فوتبال ایران پیچیده است و می خواهد زمام امور را در دستانش حفظ کند. البته تاج ضرر و زیان قرارداد با ویلموتس را به فوتبال ایران تحمیل کرد اما از آن به عنوان برد بزرگ برای فدراسیون دانست. مهدی تاج با شکسته شدن رای پرونده 6.2 میلیون یورویی غرامت ویلموتس از آن به عنوان برگ برنده یاد کرد.

ظاهرا جنجال دوران مهدی تاج در فدراسیون تمام نمی شود. ساختمان فدراسیون فوتبال از دست رفت و حالا باید غرامت 3.7 میلیون یورویی ویلموتس پرداخت شود. حالا هم این مدیر با اعتماد به نفس بالا می گوید این غرامت از محل پول فدراسیون در فیفا تامین می شود. ظاهرا پول فدراسیون در فیفا کاملا ارثی است که به مهدی تاج رسید و قرار است به راحتی بخشی از صورت مسئله را پاک کند و در تاریخ فوتبال ایران فساد کاملا ارگانیک است.

جنجال تاج تمامی ندارد!

مهدی تاج مردی انتقاد ناپذیر!

آقای تاج ظاهرا هیچ مخالفتی را بر نمی تابد و به هیچکس پاسخگو نیست. تلاش کرده در هر بار پاسخگویی یک حربه جدیدی به وجود بیاورد و خنثی سازی نماید. حتی وقتی صحبت های انتقاد آمیز چندین نماینده مجلس پیرامون خودش و پرونده ویلموتس را دید، کاری انجام داد که آنها استوری حمایتی بگذارند و مسیر را برای ورود مجدد او به ساختمان سئول فراهم نمایند. جنجال های جدید تاج ادامه دارد و حتی برای فرار از محرومیت احتمالی کارهایی عجیب می کند.

مهم‌ترین پرسشی که در این بین مهدی تاج و رفقایش باید به آن پاسخ دهند، این است که چطور در دو، سه سال اخیر از ترامپ شکایت نکرده‌اند و حالا که شرایط را علیه خودشان می‌بینند به سرشان زده در دادگستری تهران، درست در زمانی که پیش‌تر پرونده‌ای قضائی علیه خودشان شکل گرفته و حالا خبر از پیگیری آن می‌رسد، از رئیس‌جمهور سابق آمریکا شکایت کنند؟ به نظر شما علت این بدهی های بزرگ و وسیع در فدراسیون فوتبال ایران چه کسی است؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *