سرمربی بعدی تاتنهام مشخص شد؟ | سرمربی جدید از هلند می‌آید

تاتنهام هاتسپر به جستجوی خود برای سرمربی جدید ادامه می‌دهد. دور اولیه مذاکرات را با آرنه اسلات از فاینورد بین دو باشگاه انجام شده است. او احتمالا سرمربی بعدی تاتنهام لقب می‌گیرد. در این پست از ورزشی درباره‌ی جدیدترین شایعات پیرامون سرمربی بعدی تاتنهام می‌خوانیم.

سرمربی بعدی تاتنهام از هلند خواهد بود؟

تاتنهام روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. اسپرز در پی جدایی آنتونیو کونته در پایان ماه مارس به دنبال جانشینی دائمی است. او در ابتدا با کمک مربی کریستین استلینی جایگزین شد. اما نتایج ضعیف باعث شد که او نیز اخراج شود. رایان میسون اکنون تا پایان فصل هدایت موقت را برعهده دارد.

یک فصل تا حد زیادی بدبختی  به پایان خود نزدیک می‌شود اما جواز حضور در اروپا هنوز در دسترس تاتنهام است.

باشگاه در پشت صحنه با چند نامزد سرمربیگری مذاکراتی انجام داده است. لوئیس انریکه ماه گذشته با اسپرز مذاکره کرد اما مذاکرات به سرانجام نرسید. در حالی که تاتنهام اخیرا از مذاکره با جولیان ناگلزمن کناره‌گیری کرد.

وب سایت ورزشی پیش از این از علاقه تاتنهام به آرنه اسلات سرمربی فاینورد خبر داده است. اگرچه درگیری فاینورد در رقابت‌های لیگ داخلی در هفته‌های اخیر مسائل را پیچیده کرده است. اما با موفقیت تیم روتردامی به عنوان قهرمان جدید هلند، اسپرز با او تماس گرفت و مذاکرات اولیه انجام شد. گویا محتمل‌ترین گزینه برای تاتنهام همین مربی است.

تاتنهام اصرار دارد که نامزد شماره یک نداشته باشد و با دیگران نیز در مورد این نقش صحبت می‌کند، اما در هر صورت اسلات قطعا در لیست نهایی آنها است.

مرتبط با لیگ برتر انگلیس: رونمایی از کیت خانگی منچسترسیتی برای فصل بعد + عکس
 

موفقیت‌های آرنه اسلات در دو سال گذشته با فاینورد

اسلات که در سپتامبر 45 ساله می شود، فصل گذشته نیز در اولین سال حضورش در دی کویپ، فاینورد را به فینال لیگ کنفرانس اروپا رساند و در آخرین مانع به رم ژوزه مورینیو باخت و از جام باز ماند.

به گزارش سایت ورزشی، افرادی مانند روبن آموریم، مارکو سیلوا، مایکل کریک، برندان راجرز و گراهام پاتر دیگر نام‌هایی‌‌اند که مورد توجه اسپرز قرار گرفته‌اند.

وینسنت کمپانی از برنلی و ژابی آلونسو از بایرلورکوزن هدف قرار گرفتند اما در هفته‌های اخیر بر تعهد خود به باشگاه‌های فعلی خود تاکید کردند.

رئیس موقت میسون نیز اصرار داشته است که این کار را به صورت تمام وقت می‌خواهد.

در همین حال، ورزشی در اوایل این هفته گزارش داد که تاتنهام به طور همزمان در حال جستجو برای یک مدیر جدید فوتبال است که دو نفر از برنتفورد، فیل گایلز و لی دایکز در میان نام‌های مورد بررسی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *