پیشنهاد فنرباغچه به مهدی طارمی

مهدی طارمی مهاجم ایرانی باشگاه پرتغالی پورتو ظاهرا زیر ذره بین باشگاه فنرباغچه ترکیه قرار گرفته است. حتی در فصل قبل پیشنهادی توسط فنرباغچه برای جذب مهدی طارمی داده شده بود. آنها خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن ستاره ایرانی و مهاجم پورتو هستند. فنر حاضر است 10 میلیون یورو بابت مهدی بپردازد. در ادامه سایت با پیشنهاد فنرباغچه به مهدی طارمی همراه ما باشید.

 

پیشنهاد جذاب و وسوسه انگیز باشگاه اروپایی به طارمی:

مهدی طارمی مهاجم موفق و گلزن ایرانی تیم پورتو یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. سرنوشت این فوتبالیست برای ماندن در باشگاه پورتو یا جدایی از این تیم فعلا مشخص نیست. پورتو پیشنهاد تمدید قرارداد مهدی را داد. اما فعلا مهدی این پیشنهاد را قبول نکرد. این بازیکن آرزوی انتقال به تیم های بزرگ و مطرح اروپایی نظیر ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و انگلیس  را دارد. حتی گهگاهی از برخی تیم ها پیشنهاداتی مطرح می شود و فعلا هیچ نتیجه ای در پی نداشته است.

پیشنهاد فنرباغچه به مهدی طارمی

حتی بار آخر تیم الهلال عربستان به دنبال مهدی طارمی بود. قبل از آن نیز آنها موسی مارگا را از پورتو به خدمت گرفتند. ظاهرا مهدی طارمی قبلا گفت که علاقه زیادی دارد تا فوتبالش در لیگ اروپا ادامه پیدا کند و فعلا تمایلی برای بازی در الهلال و تیم های خاورمیانه و آسیایی ندارد. البته تیم فنرباغچه ترکیه در این فصل با 5 امتیاز کمتر نسبت به گالاتاسرای در جایگاه دوم قرار دارد. امیدهای قهرمانی در این تیم بسیار کم است. آنها به دنبال یک مهاجم قدرتمند و گلزن هستند و به همین خاطر برای جذب ستاره ایرانی پیشنهاد ارائه کردند.

 

پیشنهاد فنرباغچه به مهدی طارمی

خبری که در روز گذشته در روزنامه های ترکیه ای و نشریه مارکا اسپانیا انتشار پیدا کرد. همچنین شبکه اسپورت تی وی پرتغال نیز تایید نمود که مهدی از ترکیه پیشنهاد دارد. پیشنهادی که از سوی ژسوس سرمربی فنرباغچه ارائه شد و او سابقه تقابل با طارمی در بنفیکا را نیز داشت. سایت futebol365  در کشور پرتغال ادعا کرد که ژسوس و فنرباغچه به دنبال جذب مهدی طارمی هستند. حتی آنها یک پیشنهاد 10 میلیون یورویی به پورتو ارائه کردند. رسانه ها تاکید کردند که طارمی علاقه دارد به انگلیس برود و این موضوع احتمالا مذاکرات را برای ترکیه ای سخت می کند. فعلا نیز ماندن ژسوس در فنرباغچه قطعی نیست و در پایان فصل مشخص می شود که قرارداد این مربی که به طارمی علاقه دارد، تمدید می شود یا خیر!

پیشنهاد فنرباغچه به مهدی طارمی

برای نخستین بار نیست که یک تیم همانند فنرباغچه برای جذب بازیکن بوشهری پورتو اقدام می کند. در نقل و انتقالات تابستان سال قبل ، این باشگاه با ژسوس بر روی مهدی دست گذاشتشه بود و پورتو با جدایی این بازیکن موافقت نکرد. با اینکه از قرارداد این بازیکن ایرانی در باشگاه پورتو یک فصل بیشتر باقی نمانده است. این باشگاه نیز برای کسب درآمد از طارمی و ترانسفر فرصت چندان زیادی ندارد. طارمی با 17 گل در این فصل جزو برترین گلزنان باشگاه بود. فعلا بعید است که این بازیکن در تابستان به تیم دیگری فروخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *