خالکوبی عیسی آل کثیر دردسر ساز شد

خالکوبی عیسی آل کثیر دردسر ساز شد ، مهاجم عرب زبان تیم پرسپولیس به دلیل یک خالکوبی جنجالی توسط یحیی گل محمدی نیمکت نشین شده است. آل کثیر بازیکن گلزن تیم قرمزها می باشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا عیسی آل کثیر خالکوبی کرده است؟

عیسی آل کثیر بازیکن اهوازی قرمزها روی بدن خودش خالکوبی کرد و حالا یحیی گل محمدی او را تنبیه انضباطی نموده است. در بازی مقابل مس نیز روی نیمکت قرار داشت. عیسی در نقل و انتقالات زمستانی بعد از دوران مصدومیت به تیمش بازگشت.

در مسابقه هفته قبل در مقابل مس رفسنجان نیز در ترکیب اصلی حضور نداشت و مهدی عبدی در خط حمله تیم قرار گرفت. پریرا نیز به دلیل کارت قرمز در این بازی نتوانست در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

آیا عیسی آل کثیر خالکوبی کرده است؟

خبرهایی که در فضای مجازی منتشر شد نشان می دهد این بازیکن گلزن تیم پرسپولیس نیمکت نشین شده است. ظاهرا قرارگرفتن روی نیمکت عیسی به دلیل تنبیه انضباطی گل محمدی بابت خالکوبی اش بوده است. ظاهرا این موضوع فقط به دلیل خالکوبی ساده نبوده است. عیسی در مسابقه جام حذفی مقابل سپاهان در ترکیب حضور داشت و حتی یک گل نیز زد. در آخرین بازی سال قبل پرسپولیس در برابر سپاهان و در دیدار برگشت لیگ از طرف یحیی گل محمدی بکار گرفته نشد. شایعاتی مطرح شد که نیمکت نشینی او در مقابل مس رفسنجان نیز بخاطر خالکوبی نبود و کادر فنی از لحاظ تمرینات، کیفیت و سیستم مورد نظر اعتقادی به حضور این بازیکن در ترکیب نداشت.

آیا تتوی عجیب باعث دردسر بازیکن پرسپولیس شد؟

آیا تتوی عجیب باعث دردسر بازیکن پرسپولیس شد؟

گل محمدی سرمربی پرسپولیس به نکات ریز و درشت همه بازیکنانش توجه دارد. عیسی با یک حرکت توانست بازی با مس رفسنجان را از دست دهد و این بازیکن قبل از این مسابقه زیاد در تمرینات باشگاه تمرکز لازم را نداشته است. عیسی آل کثیر بر روی بدن خودش دو خالکوبی عجیب از میکی ماوس شخصیت کارتونی و یک دلفین داشت و همیشه آن را به بازیکنان دیگر نشان می داد. به جای اینکه مهاجم پرسپولیس به فکر بازی حساس در مقابل مس رفسنجان باشد. بیشتر به فکر تبلیغ خالکوبی میکی ماوس بوده و به بقیه بازیکنان نیز توصیه کرد که روی بدن خود خالکوبی انجام دهند.

آیا تتوی عجیب باعث دردسر بازیکن پرسپولیس شد؟

این اتفاق ها و موضوعات باعث شد تا ستاره مطرح باشگاه از ترکیب اصلی خارج شود و حتی 1 دقیقه فرصت حضور در مقابل مس رفسنجان را نیز بدست نیاورد. تتو یک کار ناپسند در بین فوتبالیست ها است. برخی از فوتبالیست ها این قبیل نقاشی ها را بر روی بدن خود انجام می دهند و ظاهرا گل محمدی فراتر از این موضوعات بیشتر به فکر آرامش تیم و بهم نخوردن تمرکز بقیه ستاره های خود است. به نظر شما آیا خالکوبی عیسی آل کثیر کار درستی است؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در این زمینه در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *