قهر و آشتی طارمی و آزمون

قهر و آشتی طارمی و آزمون ، قطعا دو تا از بهترین بازیکنان فوتبال ایران طارمی و آزمون می باشند. این دو لژیونر در بهترین باشگاه اروپایی یعنی پورتو و لورکوزن توپ می زنند. در سال های اخیر اختلافاتی بین دوتا از صمیمی ترین بازیکنان فوتبال پیش آمده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

 

شایعه ای عجیب از اردوی تیم ملی در اتریش؛ قهر آزمون و طارمی؟

دو مهاجم اصلی تیم ملی فوتبال ظاهرا باهم قهر کرده اند. به گزارش سایت ورزشی یکی از مهم ترین شایعه ای که بعد از بازی تیم ایران با سنگال مطرح شده بود. در تمرین های قبل از بازی با سنگال تصاویری از آزمون و طارمی در کنارهم منتشر شد. در تصاویر برخی رسانه ها لحظه تعویض دو بازیکن باهم اینطور به نظر می رسید که مهدی زوجش در خط حمله تیم ملی را تحویل نگرفت.

این اتفاق باعث شایعات و گمانه زنی های مختلفی شد. ظاهرا اتفاقاتی در چند روز پیش از بازی باعث شد مهدی طارمی و سردار آزمون باهم قهر باشند و دل خوشی از هم نداشته باشند. برخلاف مهدی طرامی بعد از گلزنی در مقابل اروگوئه که حساب خوشحالی نمود. اما سردار آزمون زمانی که به سنگال گل زد اصلا شادی انجام نداد. در لحظه تعویض دو بازیکن وقتی آزمون به جای مهدی به درون زمین می آمد. طارمی به سمت آزمون نرفت و اصلا با او خوش و بش انجام نداد. شاید مهدی به دلیل اینکه وقت بازی تلف نگردد، به سوی سردار آزمون نرفت.

شایعه ای عجیب از اردوی تیم ملی در اتریش؛ قهر آزمون و طارمی؟

نخستین بار نیست که شایعه اختلاف دو نفر به گوش می رسد. قبلا هم اختلافات بازیکنان تیم ملی فوتبال مطرح شده بود و حتی درباره دراگان اسکوچیچ باهم اختلاف نظر پیدا کردند و زوج خط حمله تیم ملی باهم موضع های جداگانه گرفتند.

 

 

داستان قهر و آشتی مهدی طارمی با سردار آزمون:

سردار آزمون می گفت که در بازی مقابل سنگال هیچ مشکلی با مهدی طارمی نداشته است. سردار در یک مصاحبه مفصل قبلا گفت که درباره مسائل مختلفی صحبت نمودم. آزمون گفت که اختلافاتش با مهدی طارمی را رد می کند. سردار گفت: این واقعیت ندارد که در بازی با سنگال با مهدی دست نداده ام و رابطه مان بد می باشد. ما دو دوست صمیمی هستیم و مهدی رفیق خوبم در تیم ملی است و در آن بازی فقط چون او کنار خط بود و قانون جدید فوتبال همین است. نتوانست بیاید سمت من!

البته سردار آزمون اینجا بازهم کامل و دقیق نگفت که چرا در آن بازی باهم قهر بودند. اصلا ربطی به کنار خط بودن نداشت. قانون جدید فیفا به این صورت است که سردار آزمون و مهدی طارمی نباید باهم دست بدهند؟ اگر از سوی دیگر زمین بیرون رفته بودی یک چیزی اما از چند متری طارمی رد شدی و دست ندادی. تصاویرش موجود است. در کل از همه چیز تیم شما از همین قهر و آشتی های شما خسته شده ایم.

داستان قهر و آشتی مهدی طارمی با سردار آزمون

داستان قهر و آشتی طارمی و آزمون

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و اهل شهر بوشهر در یک استوری اینستاگرامی از صفحه میلاد کی مرام بازیگر سینما یک صحنه از پاس گل سردار آزمون به طارمی را در مسابقه با امارات نشان می داد، بازنشر نمود. در این استوری که تحت عنوان «ترسناکترین خط حمله آسیا» در این ویدیو نشان می دهد و بازنشر آن توسط طارمی نکات مختلفی را گوشزد می کند.

ستاره خط حمله پورتو نسبت به سخنان شب قبل سردار آزمون در فوتبال برتر نیز با این استوری به شایعات پایان داد. سردار در آن مصاحبه تلویزیونی گفت که مهدی طارمی بهترین دوست صمیمی اش است و هرگز به او دروغ نمی گوید. ظاهرا بعد از این موضع گیری ها سردار و مهدی باهم صحبت انجام دادند و مسائل را تا حدودی حل شده می دانند. حالا یک روز بعد از سخنان آزمون، طارمی با این استوری خبر از روابط خوبش را با مهاجم لورکوزن داد.

 

چراغ سبز طارمی برای آشتی با سردار آزمون

چراغ سبز طارمی برای آشتی با سردار آزمون

مهدی طارمی بعد از سخنان سردار آزمون یک ویدیو از پاس گل او منتشر کرد و به نوعی به سخنان آزمون واکنش مثبت نشان داد. در یک زمانی که اسکوچیچ در تیم ملی حضور داشت. صف بندی بازیکنان تیم در ماجرای سرمربی کروات باعث شد تا برخی نگران روابط زوج خط حمله تیم فوتبال ایران شوند. در یک سو سردار و چند بازیکن تیم ملی خواهان ادامه حضور سرمربی کروات بودند. در سمت دیگر طارمی و برخی ملی پوشان خوستار برکنار شدن اسکوچیچ بودند.

سردار آزمون در یک برنامه تلویزیونی تحت عنوان فوتبال برتر از واکنش های مثبت برای ترمیم رابطه زوج خط حمله ایران سخن گفت. در این برنامه تاکید نمود که طارمی بازیکن بزرگی است و واقعا یکی از دوستان صمیمی من در فوتبال به حساب می آید و هرگز نمی توانم بهش دروغ بگم.

طارمی و سردار دو دوست صمیمی در فوتبال ایران

این دو بازیکن مهم فوتبال ایران چه در زمین مسابقه و چه در بیرون باهم رفیق هستند. آنها روابط خوب و مستحکمی دارند و در زمین فوتبال در مسابقات حساس زوج خوبی به حساب می آیند.مرد بوشهری و مرد گنبدی از دوستان مهم در زمین مسابقه هستند و پاس گل های دیدنی بهم دیگر می دهند. مهدی طارمی شاید در برهه ای از سردار دلخور بوده است ولی دوستی آنها با این حواشی پایان نمی یابد و آنها حتی در بیرون از زمین فوتبال نیز باهم در ارتباط هستند و با یک استوری طارمی به این اختلافات پایان داد. نظرتان را درباره علت اصلی این دعواها در کامنت ها بیان نمایید.

mohamadnd
26 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *