فریاد طارمی با یک اتفاق مهم و پنالتی!

مهدی طارمی ستاره ایرانی باشگاه پورتو در یک حضور تعویضی موفق شد گل برتری تیمش را به ثمر برساند. در ادامه سایت ورزشی با فریاد طارمی با یک اتفاق مهم و پنالتی! همراه شوید.

 

فریاد طارمی با یک اتفاق مهم و پنالتی!

به گزارش سایت ورزشی، مهدی طارمی چهار شب بعد از عملکرد ضعیف تیم پورتو در بازی حساس لیگ پرتغال مقابل اسپورتینگ لیسبون که تیمش با نتیجه 2-0 شکست خورد. یک پاس گل مهدی در بازبینی ویدیویی رد شد. در رقابت های لیگ کاپ نیز همانند بسیاری از نفرات اصلی تیمش با نظر کونسیسائو در ترکیب اولیه قرار نگرفت. و به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و برد را برای اژدهای پرتغال رقم زد.  تیم فوتبال پورتو در شرایطی که از ساعت 24 شنبه شب به وقت ایران در هفته سوم لیگ کاپ پرتغال روبروی تیم دسته دوم لیکسوئس رفت. و مهدی طارمی را جزو نفرات ذخیره داشت. بعد از اینکه تیم کونسیسائو با تساوی 1-1 بازی را دنبال می کرد. این سرمربی با توجه به تغییرات هجومی نتوانسته بود. به خواسته خودش برسد و در دقیقه 67 طارمی را به زمین آورد.

فریاد طارمی با یک اتفاق مهم و پنالتی!

مهدی طارمی و گل با پنالتی!

طارمی با ژوائو ماریو تعویض شد. و تلاش کرد در حضور تعویضی در مقابل تیم دسته دومی عملکرد درخشانی داشته باشد. او با تلاش فراوان باعث شد تا پورتو پیروز میدان شود. در دقیقه 85 پنالتی به دست آمد و مهدی با شوت محکم گل زد. این بازیکن بوشهری در چهارمین و آخرین دقایق تلف شده هم با استارت سریع از زمین خودی یک ضد حمله خطرناک تدارک دید. و در موقعیت عالی تصمیم گرفت که په په را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

اما این بازیکن برزیلی با پاس در عرض بی مورد به فرانسیسکو کونسیسائو داد. که ضربه پای چپ بی دقت او با واکنش گلر به کرنر رفت. سرخیو کونسیسائو در حالی پنالتی بدست آمده برای پورتو را بعد از خطا روی اوانیلسون به مهدی طارمی تحویل داد. که تصور می شد توپ را به بازیکن دیگری بدهد. اما دوباره به ستاره ایرانی اعتماد کرد و توانست با شوت محکم به سمت راست خود و دور از دستان گلر حریف دروازه لیکسوئس را باز نماید.

فریاد طارمی با یک اتفاق مهم و پنالتی!

عملکرد طارمی در بازی مقابل لیکسوئس:

مهدی طارمی آخرین بار در هفته دهم لیگ پرتغال پشت ضربه پنالتی قرار گرفت. و درشب شکست یک بر صفر و غیر منتظره در مقابل استوریل پنالتی خراب کرد. بعد از مدت ها دوباره با نظر کونسیسائو پنالتی زن اول تیمش شد و به بهترین شکل آن را به گل تبدیل نمود. ستاره ایرانی پورتو آخرین گل خودش را از روی نقطه پنالتی در هفته نهم لیگ مقابل ویزلا به ثمر رساند.او بعد از دست دادن پنالتی در مقابل استوریل بود. که در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا که تیمش در مقابل رویال آنتورپ بلژیک صاحب پنالتی شد. پشت ضربه قرار نگرفته بود و اتفاق غیر منظره های در آن زمان رخ داد. اما در جدال با لیکسوئس دوباره پنالتی زد و منجر به برتری 2-1 تیمش شد.

افزایش قیمت مهدی طارمی

فریاد طارمی با یک اتفاق مهم و پنالتی!

مهدی قبل از این نیز در 14 مسابقه لیگ برتر پرتغال سه گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. در شش بازی لیگ قهرمانان اروپا نیز دو گل و دو پاس گل داشت. اوتوانست در لیکسوئس اولین گل خود را در فصل 24-2023 لیگ کاپ به ثمر برساند.

mohamadnd
24 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *