تیم بعدی طارمی

تیم بعدی طارمی معلوم شد ، مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان تیم ملی ایران و باشگاه پورتو پرتغال است. طارمی یکی از بازیکنان خوب و لژیونر ایرانی که در هفته های اخیر زمزمه هایی مبنی بر حضور در یک تیم اروپایی معروف به میان می آید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مقصد بعدی مهدی طارمی مشخص شد

مهدی طارمی یکی از بهترین و تکنیکی ترین فوتبالیست ایرانی می باشد. آمار خیره کننده گلزنی اش در لیگ قهرمانان اروپا و تیم پورتو باعث شده تا همیشه مورد توجه باشگاه های بزرگ دنیا قرار بگیرد. حالا گمانه زنی می شود که تکلیف این بازیکن مشخص می شود و در فصل بعد به یک تیم معروف تر خواهد رفت.

در هفته های اخیر در رسانه های جهان خبرهایی مبنی بر جدایی مهدی طارمی از تیم پورتو و ملحق شدن به تیم های اینتر، آرسنال، چلسی و لیون و … مطرح شده است. حتی برخی گفتند که احتمالا مهدی همبازی سردار آزمون در بایرلورکوزن خواهد شد. این بازیکن مهاجم ایرانی در این فصل به ماجراجویی خود ادامه داد. حالا در لیگ پرتغال گل های زیادی زد و گمانه زنی درباره مقصد بعدی این بازیکن افزایش یافته است.

مقصد بعدی مهدی طارمی مشخص شد

صحبت های طارمی درباره حضور در تیم دیگر:

مهدی در یک مصاحبه با اوژوگو بیان داشت: همیشه تلاش کردم که چیزی باشم که هوادارها می خواهند. همه باید بدانیم که چکار باید در لیگ قهرمانان اروپا انجام دهیم. تیم ما کیفیت خوبی داشت و من این را واقعا حس می کنم. ما می توانیم کارهای مثبتی در لیگ قهرمانان انجام دهیم. واقعا سخت است در این رقابت ها با تیم های بزرگ مسابقه دهید و ما می خواهیم در همه جا پیشرو و قدرتمند باشیم.

ظاهرا این سخنان نشان می دهد که طارمی تا پایان این فصل در پورتو باقی خواهد ماند. باشگاه پورتو نیز تلاش دارد تا قرارداد طارمی را تمدید نماید. طارمی یک فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد. او تا پایان 31 سالگی در تیم پرتغالی حضور خواهد داشت. پورتو ظاهرا می خواهد طارمی در این تیم فوتبال حرفه ای خود را پایان دهد. البته مهدی قبلا گفت که علاقه دارد فوتبالش را در تیم پرسپولیس پایان دهد و با این تیم خداحافظی نماید.

مقصد بعدی مهدی طارمی مشخص شد

حضور مهدی طارمی در باشگاه پورتو در سال 2020:

طارمی بازیکن هجومی و گلزن ایرانی که از سال 2020 به تیم پورتو پرتغال پیوسته و قرارداش به صورت چهارساله بوده است. هنوز یک فصل دیگر تا پایان قرارداد طارمی با این باشگاه مانده است و پرتغالی ها ظاهرا قصد دارند که حداقل سه سال دیگر با آنها تمدید قرارداد انجام دهند.

باشگاه پورتو قبل از شروع مسابقات جام جهانی 2022 به دنبال تمدید قرارداد با مهدی طارمی بود. و می خواست این مهاجم را برای ماندن در پورتو آماده سازد. البته نگرانی های پورتو بی دلیل نبود زیرا مهدی طارمی در بازی اول در مقابل انگلیس دو گل به ثمر رساند. و مورد توجه باشگاه هایی نظیر آرسنال و منچستر یونایتد قرار گرفته است. حتی خبرنگاری بنام اکرم کنور که در زمینه نقل و انتقالات فوتبال اروپا فعالیت می کند بیان داشت: مهدی طارمی از تیم هایی همانند ایتالیا، انگلیس و فرانسه پیشنهاد داشته است. اما این پیشنهاد ها به صورت رسمی تایید نشد.

تیم بعدی طارمی

مهدی طارمی روزهای بسیار خوبی را در پورتو سپری می کند. ظاهرا علاقه دارد که قراردادش را نیز با لیگ پرتغال و تیم پورتو تمدید کند. البته او می داند که چگونه حرفه ای عمل کند و تصمیم خود را برای ترانسفر شدن احتمالی به باشگاه های دیگر اروپایی به مدیران پورتو سپرده است.

 

تیم بعدی مهدی طارمی لو رفت!

مهدی طارمی آمار گلزنی فوق العاده ای در باشگاه پورتو داشته و توانسته 5 گل در لیگ قهرمانان اروپا و چندین گل در لیگ پرتغال به ثمر برساند. طارمی این آمار را قبل از حضور در جام جهانی در پورتو از خودش بر جای گذاشت. ریو فردیناند مدافع قدیمی منچستر یونایتد نیز بعد از مسابقه ایران و انگلیس در جام قطر از این بازیکن تمجید کرد. فردیناند گفت این بازیکن ایرانی می داند چطور گل بزند و چه زمان به عقب باز گردد.

تیم بعدی مهدی طارمی لو رفت!

بعد از این صحبت ها ظاهرا نام مهدی طارمی در لیگ برتر انگلیس مطرح شد و حتی بیان شد که تیم هایی همانند آرسنال و منچستر خواهان به خدمت گرفتنش هستند. برخی این مهاجم را یک گزینه مناسب برای خط حمله منچستر به جای کریس رونالدو بیان کردند. ظاهرا دو گل مهدی طارمی در برابر انگلیس باعث شد تا مورد توجه باشگاه های انگلیسی قرار بگیرد.

حتی نشریه ایتالیایی calciomercato  بعد از گلزنی مهدی در جام جهانی اسمش را در کنار باشگاه های بزرگی نظیر میلان و آس رم قرار داد تا اعلام کند این مهاجم می تواند به خط حمله هر دو تیم کمک نماید. قرارداد طارمی امسال به پایان می رسد. پورتو تلاش دارد مهدی را تا سال 2026 در اختیار داشته باشد. اما طارمی هنوز در این زمینه تصمیم گیری نکرده است.

mohamadnd
5 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *