طارمی در میان بهترین گلزنان لیگ قهرمانان

مهدی طارمی همیشه جزو بازیکنان تاثیرگذار در اروپا شناخته می شود. طارمی در سال های اخیر عملکرد درخشانی در باشگاه پورتوی پرتغال داشته است. حالا اسم طارمی در میان بهترین گلزنان لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

عملکرد مهدی طارمی در لیگ قهرمانان اروپا:

مهدی جزو بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران و باشگاه پورتو شناخته می شود. قطعا او در سال های آینده می تواند بهترین لژیونر ایران نیز لقب بگیرد. رقابت های دور رفت مرحله نیمه نهایی فصل 23-2022 لیگ قهرمانان با دو بازی در این هفته پیگیری شد. تیم های رئال و سیتی – میلان و اینتر باهمدیگر در دور رفت و برگشت باید بازی کنند تا فینالیست ها مشخص شود. آقای گل این مسابقات نیز احتمالا فوق ستاره من سیتی می باشد. اریگ هالند با 12 گل زده در صدر بهترین گلزنان لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد. پشت سرش نیز محمد صلاح از باشگاه لیورپول و وینیسیوس از رئال مادرید و کیلیان امباپه از PSG قرار دارد.

طارمی در میان بهترین گلزنان لیگ قهرمانان

طارمی در میان بهترین گلزنان لیگ قهرمانان

ژوآئو ماریو فوتبالیست بنفیکا نیز در لیگ قهرمانان اروپا شش گل به ثمر رسانده است. پشت سر این بازیکن نیز نام شش بازیکن دیگر می درخشد از جمله اولیویه ژیرو(میلان)، رافائل سیلوا(بنفیکا)، رودریگو(رئال مادرید)، رابرت لواندوفسکی(بارسلونا)، اوسیمن(ناپولی) و مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو می باشد.

طارمی در میان بهترین گلزنان لیگ قهرمانان

مهدی طارمی نتوانسته بود با پورتو از سد اینترمیلان عبور کند. فینالیست احتمالی لیگ قهرمانان اروپا اگر پورتو می شد قطعا طارمی می توانست گل های بیشتری را در مرحله یک هشتم نهایی به ثمر برساند. در 5 مسابقه دور گروهی این بازیکن فوق العاده ظاهر شد. او در برابر بایر لورکوزن(۲ گل)، کلوب بروژ بلژیک(۲ گل) و اتلتیکو مادرید اسپانیا یک گل به ثمر رساند. اسم طارمی حالا در جمع بهترین گلزنان لیگ اروپا است. در حالی که در دو فصل اخیر در این مسابقات جمعا 3 گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد.

طارمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *