آغاز مذاکرات ایران با گران‌ترین سرمربی جهان

یکی از مهم ترین و چالشی ترین اقدامات ماه های اخیر والیبال ایران انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال است. انتخاب سرمربی والیبال وارد فاز جدیدی شد. در ادامه سایت ورزشی با آغاز مذاکرات ایران با گران‌ترین سرمربی جهان همراه شوید.

 

اختصاصی: آغاز مذاکرات ایران با گران‌ترین سرمربی جهان

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که هفته قبل وحید مرادی سرپرست جدید فدراسیون والیبال خبر از حضور سعید معروف، روبرتو پیازا یا توماس توتولو بر روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران داده بود. اما ناگهان یک گزینه جدید و جذاب به لیست اضافه شد. آنجلو لورنزتی سرمربی با تجربه پروجا ایتالیا با این تیم قهرمان جام باشگاه های جهان شد. در لیگ سری آ ایتالیا نیز جایگاه خوبی در جدول دارد. لورنزتی حالا جزو گزینه های اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران است. لورنزتی اسمش به عنوان یک فرد موفق مطرح شده است. او توانسته در هر تیمی حضور داشته باشد و موفق شود. او فصل قبل با ترنتینو عنوان قهرمانی سوپر لیگای ایتالیا را بدست آورد. ایشان حالا جزو گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد.

آغاز مذاکرات ایران با گران‌ترین سرمربی جهان

مذاکرات با سرمربی جدید ایتالیایی

او نسبت به بقیه مزیت های خاص دارد. کارنامه پربارتری نیز دارد. برخلاف روبرتو پیازا سرمربی تیم ملی هیچ کشوری نیست و می تواند راحت تر به ایران بیاید. در عین حال یکی از نکات منفی درباره ایشان این است که در سال های قبل مربی هیچ تیم ملی نبوده و اگر هدایت تیم والیبال ایران را برعهده بگیرد احتمالا می تواند همانند سطح باشگاهی موفق باشد. البته کار فدراسیون برای جذب او سخت است. فدراسیون والیبال برای راضی کردن ایشان باید قرارداد نجومی ببندد. باید مبلغی جریمه نیز به فدراسیون ایتالیا بپردازد. کار برای وحید مرادی سرپرست فدراسیون دشوار می شود. لورنزتی در حال حاضر در میان لیگ والیبال ایتالیا از بیشترین دستمزدها را می گیرد. باید ببینیم که این فرد تمایل به حضور در والیبال ایران را دارد یا خیر.

آغاز مذاکرات ایران با گران‌ترین سرمربی جهان

البته هنوز هیچ مذاکره مستقیم با آنجلو لورنزتی صورت نگرفت. فدراسیون با واسطه از شرایط ایشان اطلاعات کسب کرده است. باید ببینیم که آیا در نهایت ایشان در نیمکت تیم ملی والیبال حضور می یابد یا خیر!

 

فوری: پرونده سعید معروف و تیم ملی بسته شد!

mohamadnd
16 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *